REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej zaprosiło na nietypowy koncert. Widownia wjechała pod scenę samochodami. A na widowni była też Natalia Tokarska, uczestniczka programu MasterChef Junior TVN.

Skarżyskie muzeum zaprasza w swoje progi od minionego poniedziałku, kiedy rozpoczęło się odmrażanie gospodarki spowodowanej koronawirusem, i od razu zaprosiło na nietypowe wydarzenie.

W niedzielny wieczór odbył się koncert, którego można było słuchać, nie wychodząc z samochodu. A samochodem można było wjechać na teren muzeum pomiędzy eksponaty.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W roli wykonawcy wystąpił Mariusz Kaczmarczyk, który wykonał największe polskie popowe i rockowe przeboje, a publiczność mogła śpiewać. Poszczególne wykonania widownia nagradzała nie oklaskami, a klaksonami.

Na widowni był też Natalia Tokarska, skarżyszczanka, która uczestniczyła w programie MasterChef Junior. Udanego występu w telewizyjnym show gratulowali jej kolejno prezydent Konrad Krönig, dyrektor muzeum Grzegorz Bień i jego zastępca Robert Bodo.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to