Blues znów w Skarżysku! Śląska Grupa Bluesowa wystąpiła w Kawiarni Muzycznej MCK

942
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Śląska Grupa Bluesowa po dwóch latach od ostatniego występu ponownie wystąpiła w Skarżysku-Kamiennej. Tym razem po raz pierwszy w Miejskim Centrum Kultury.

Śląska Grupa Bluesowa w ostatnich latach regularnie odwiedza Skarżysko-Kamienną. Wcześniej jednak występowała w klubie CBArt. Tym razem mistrzów bluesa rodem ze Śląska można było zobaczyć i usłyszeć w Miejskim Centrum Kultury. Koncert odbył się w ramach Kawiarni Muzycznej MCK. Sala była pełna.

Sobotni koncert ŚGB odbył się w ramach trasy promującej najnowsza płytę zespołu „Tu i teraz” i to właśnie utwory z niej dominowały w setliście. Na bis zespół wykonał starsze kawałki, między innym piosenkę „O mój Śląsku” autorstwa Jana „Kyksa” Skrzeka, byłego, nieżyjącego członka grupy.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W MCK Śląska Grupa Bluesowa wystąpiła w składzie: Agnieszka Łapka – śpiew, Michał Kielak – harmonijki, Mirosław Rzepa – gitara basowa, Max Ziobro – perkusja, Leszek Winder – gitara.

Po koncercie odbyło się jam session z udziałem skarżyskich muzyków.

Fani bluesa, którzy licznie przybyli do Skarżyska na koncert, będą mogli już za kilka dni ponownie posłuchać swojego ulubionego gatunku muzycznego. Blues, a także rock i rock’n’roll, wybrzmią już w piątek 1 kwietnia 2022 roku.

Tego dnia, o godz. 18.30 zagra skarżyski zespół NoS, który na koncert zaprosi swoich przyjaciół: zespół Sven Goldstein z Radomia, zespół Ledeburyt z Puław, a także jeszcze jeden skarżyski projekt grający mieszankę wcześniej wymienionych gatunków. Po koncercie również jam session.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to