Szarość zmieniali w kolory – Stowarzyszenie Arka Noego zaprosił na festyn, który uczył i bawił

1252
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego zorganizowało w Skarżysku-Kamiennej festyn dla dzieci  młodzieży pt. „Szarość zmieniamy w kolory”. Dzieci się bawiły, młodzież również, a przy okazji usłyszeli trochę dobrych rad od rapera Obywatela MC.

„Szarość zmieniamy w kolory” – taki był tytuł festynu, na który zaprosiło Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego ze Skarżyska-Kamiennej. Odbył się on 10 czerwca 2022 roku na lodowisku w Skarżysku. Gościem był raper Obywatel MC, któremu towarzyszył DJ Chmielix.

Obywatel MC

Wydarzenie podzielone było na kilka części. W pierwszej Obywatel MC rozmawiał z młodymi ludźmi o życiu, jego radościach i problemach, czyli szarościach i kolorach. Opowiadał też o sobie. Młodzi ludzie dowiedzieli się, że pochodzi z Gdańska, ma trzy córki, a hip-hop jest ważnym elementem jego życia.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– Miałem różne drogi do wyboru, ale zdecydowałem się na hip-hop. Hip-hop pozwala rozwijać się kreatywnie, pomaga wyrażać emocje. Mnie pomógł też wyjść z trudnych życiowych momentów – mówił do młodych ludzi, przekonując, że na sukces, jak on sam osiągnął, składają się ciężka praca, konsekwencja, oraz wiara w niego.

Młodzież zadawała wiele pytań, również towarzyszącemu mu DJ-owi, którym był DJ CHMIELIX. Młodzi ludzie mogli też z bliska przyjrzeć się jego specjalności, czyli scratchu, w którym niedawno został mistrzem świata.

Po warsztatach z Obywatelem MC przyszła pora na coś dla ciała. Ekipy Arki Noego oraz Akademii Holistycznej zorganizowały dla uczestników zabawy i pokazy. Był między innymi animacje i zawody sportowe dla najmłodszych, a dla starszych kalistenika.

Na koniec Obywatel MC i DJ CHMIELIX zaprezentowali się w tym, czym są najlepsi, dając koncert. Kilkoro młodych ludzi skorzystało z okazji i również wystąpiło na scenie. Wszyscy uczestnicy wykonali też graffiti.

Festyn organizowany jest przez Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego przy współpracy z Akademią Holistyczną oraz dzięki wsparciu Mesko SA, Gminy Skarżysko-Kamienna, Starostwu Powiatowemu w Skarżysku-Kamiennej, Kancelarii Adwokackiej Adwokat Amelia Nowek, firmy Romer oraz hurtowni papierniczej Best.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to