Europejskie puchary w Skarżysku!

1290
orlicz 1924 suchedniow
Hala Erbla jest dla suchedniowskiej drużyny szczęśliwa. To właśnie w niej wygrali rewanżowy barażowy mecz o awans do I ligi
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W niedzielę w hali Erbla w Skarżysku-Kamiennej zmierzą się tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów i holenderski ENTAC Enschede. Mecz odbędzie się w ramach europejskiego pucharu TT Inter Cup.

Będzie to najprawdopodobniej pierwsze w historii Skarżyska spotkanie w europejskich pucharach. I choć nie zagra w nim skarżyska drużyna, to warto przyjść na halę I Liceum Ogólnokształcącego, aby zobaczyć tenis stołowy na europejskim poziomie.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów to młody klub, ale szybko pokonujący kolejne klasy rozgrywkowe. W tym sezonie suchedniowianie grają w I lidze, czyli drugiej w kolejności klasie rozgrywkowej. W zeszłym roku świetnie zagrali w Pucharze Polski, gdzie dotarli do turnieju finałowego. To dało im prawo do zgłoszenia drużyny do europejskich pucharów.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W ten sposób Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów występuje w pucharze TT Inter Cup. W trzyzespołowej grupie rywalami są czeski Tatran KRPA Hostinne i holenderski ENTAC Enschede. Z Czechami suchedniowska ekipa wygrała na wyjeździe 5:2. Wygraną z Holendrami zapewnią sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Drużyna z Suchedniowa w tym sezonie gra w składzie: Carlos Franco Medina, Łukasz Nadolski, Damian Kreft, Paweł Włodyka, Maciej Karmoliński i Bartosz Majcher.

Mecz odbędzie się w Skarżysku w hali I LO w niedzielę, 10 listopada 2019 roku, o godz. 12.00. Wstęp na mecz jest wolny.

Hala Erbla jest dla suchedniowskiej drużyny szczęśliwa. To właśnie w niej wygrali rewanżowy barażowy mecz o awans do I ligi.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to