Tenisiści stołowi uczczą 25-lecie Powiatu Skarżyskiego. Zapraszamy do udziału w turnieju amatorów

560
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Powiat Skarżyski celebruje w tym roku 25-lecie istnienia. Z tej okazji zaprasza do udziału w Powiatowym Turnieju Amatorów w Tenisie Stołowym.

W 1998 roku Sejm podjął decyzję o zmianach w podziale administracyjnym Polski. W efekcie, z dniem 1 stycznia 1999 roku, na mapę Polski powróciły powiaty, w tym Powiat Skarżysku.

W 2023 roku Powiat Skarżyski świętuje więc jubileusz 25-lecia istnienia. Z tej okazji odbywa się szereg wydarzeń. Są wśród nich wydarzenia sportowe, a najbliższym będzie Powiatowy Turniej Amatorów w Tenisie Stołowym.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej zaprasza do udziału, zgodnie z nazwą, zawodników amatorsko grających w ping-ponga. Zawodnicy zrzeszeni mogą wziąć udział w turnieju pod warunkiem, że nie grali w rozgrywkach ligowych przez ostatnie dwa lata. Powyższe nie dotyczy lig amatorskich.

Organizatorzy, wśród których jest znany działacz i trener tenisa stołowego Wacław Ziomek, zapraszają do udziału kobiety i mężczyzn, w tym również dzieci i młodzież. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

W turnieju nie ma wpisowego – udział jest BEZPŁATNY. Od uczestników wymagany jest jedynie własny sprzęt.

Powiatowy Turniej Amatorów w Tenisie Stołowym z okazji 25-lecia Powiatu Skarżyskiego odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2023 roku w hali II Liceum Ogólnokształcącego przy alei Piłsudskiego 50. Wejście do hali od ulicy Tysiąclecia.

Zapisy do turnieju przed turniejem, od godz. 9.30.

Zapraszamy!

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej zaprasza do udziału w Powiatowym Turnieju Amatorów w Tenisie Stołowym

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to