Wizytę w wydziale komunikacji starostwa w Skarżysku znów umówimy przez internet

10415
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej przywraca formę planowania wizyt przez internet.

Od poniedziałku 6 lipca 2020 roku znów będzie można umawiać przez internet wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.

Link do umawiania wizyty w WKiT:

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

http://webqms2.pl/spskarzysko/public/

Wizytę w wydziale można też umówić telefonicznie, dzwoniąc pod numery telefonów 41 39 53 024 lub 41 39 53 025.

W kontaktach we wszystkich sprawach z zakresu działania Wydziału Komunikacji i Transportu korzystać można z formy mailowej pod adresem kt@skarzysko.powiat.pl.

Wydział Komunikacji i Transportu przypomina o zmianach przepisów spowodowanych pandemią koronawirusa:

  • O nabyciu, zbyciu i zmianie danych o pojeździe należy zawiadomić Wydział Komunikacji i Transportu w ciągu 30 dni. W przypadku pojazdów kupionych lub sprzedanych po 29 lutego br. termin ten jest wydłużony do 180 dni.
  • Bezwzględny obowiązek rejestracji dotyczy tylko pojazdów sprowadzonych z krajów UE. W przypadku pojazdów wprowadzonych na polski obszar po 29 lutego br. obowiązek ten jest przedłużony z 30 do 180 dni.
  • W obecnym stanie prawnym nie ma obowiązku przerejestrowania pojazdów zarejestrowanych już w kraju. Jest oczywiście taka możliwość po złożeniu wniosku przez właściciela, istnieje natomiast obowiązek zgłoszenia nabycia pojazdu (patrz pkt 1). Można to zrobić poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza i załączenie do niego kopii dokumentu nabycia i dowodu rejestracyjnego.