Fotografie zrodzone z pasji – wystawa klubu ZOOM już czynna

1562
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Wystawę „Fotografia, sztuka i pasja” jest już czynna i w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej można oglądać fotografie wykonane przez członków Klubu Fotograficznego ZOOM.

Na corocznej wystawie klubu skupiającego miłośników fotografii, jak zawsze zobaczymy zdjęcia o bardzo różnej tematyce, Sporo jest portretów i krajobrazów, ale zobaczymy też fotografię dokumentalną i miejską. Na fotografiach uchwycone jest nasze Skarżysko, ale też i tak odległe rejony jak choćby włoska Toskania.

Wśród fotografii są kadry wykonane zarówno całkiem niedawno, jak i nawet kilkadziesiąt lat temu, jak choćby zdjęcia Edwarda Krokowskiego.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Piątkowy wernisaż wystawy kierujący ZOOM-em Krystian Dróżdż podziękował pełniącej obowiązki dyrektora MCK Grażynie Majewskiej za przychylność, wręczając jej reprodukcję jednego ze zdjęć.

Autorzy zdjęć wystawy „Fotografia, sztuka i pasja” to: Bożenna Brzezińska, Edward Krokowski, Kuba Głogowski, Krystian Dróżdż, Konrad Kopycki, Marcin Korzeniowski, Mikołaj Kwaśniak, Andrzej Janiszewski, Grzegorz Łapaj, Dariusz Wójcik, Cezary Szymkiewicz, Krzysztof Białek, Łukasz Danielski, Jarosław Sokołowski

Wystawa „Fotografia, sztuka i pasja” będzie czynna do 5 lipca 2020 r. Jest otwarta w godzinach działalności MCK, które jest z powrotem czynne od 15 czerwca 2020 roku. Wstęp jest wolny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here