Wraca Kawiarnia Muzyczna MCK w Skarżysku. Wystąpi Zbigniew Biber

786
zbyszek biber
Zbyszek Biber
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Po letniej przerwie wznawia swoją aktywność Kawiarnia Muzyczna Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Pierwszy nadchodzącej jesieni koncert da Zbigniew Biber.

Lato ma się ku schyłkowi, nadchodzi jesień. Wieczory będą więc coraz dłuższe, a do tych najlepiej pasuje nastrojowa muzyka.

Idealne na takie dni są piosenki z Krainy Łagodności. Zaprezentuje je nam Zbyszek Biber, skarżyski na co dzień dziennikarz, a okazyjnie wokalista-gitarzysta.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Wykona więc nie piosenki Jacka Kaczmarskiego, które przyniosły mu popularność w naszym lokalnym środowisku, ale przeniesie nas do Krainy Łagodności właśnie.

Wybrzmi dużo piosenek z turystycznych szlaków, więc będzie to świetna okazja, aby powspominać wakacyjne wojaże i nieco za nimi zatęsknić.

Koncert Zbyszka Bibera odbędzie się w piątek 6 października 2023 roku o godz. 18.30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

Wstęp BEZPŁATNY.

Zapraszamy!

zbyszek biber koncert 2023
Zbigniew Biber wystąpi w Kawiarni Muzycznej MCK w Skarżysku-Kamiennej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here