Zlot Starachowickich Klasyków 2024

957
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Już 12 maja 2024 roku każdy miłośnik starych samochodów, będzie miał okazję uczestniczyć w Zlocie Starachowickich Klasyków. Na corocznej imprezie pojawi się kilkadziesiąt zabytkowych aut.

Za sprawą grupy miłośników starych samochodów, co roku odbywa się impreza, podczas której koneserzy motoryzacji mogą podziwiać niezwykłe egzemplarze zabytkowych pojazdów. Wydarzenie organizowane jest w Starachowicach już po raz kolejny, przyciągając entuzjastów zabytkowych pojazdów, pasjonatów motoryzacji i miłośników historii. Zlot Starachowickich Klasyków to nie tylko okazja do podziwiania pięknych samochodów, ale również spotkanie osób o podobnych zainteresowaniach, skłaniające do wymiany poglądów i tematycznych dyskusji. W ciągu całego dnia uczestnicy mogą podziwiać unikatowe modele pojazdów z różnych okresów historycznych. Wśród wyjątkowych egzemplarzy znajdą się z pewnością kultowe Maluchy i Polonezy z lat siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych zeszłego stulecia, ponadczasowe Mercedesy, a także sportowe klasyki.

Wśród prezentowanych pojazdów mogą pojawić się bardzo rzadkie modele aut zagranicznych, których nie można spotkać na co dzień na ulicy. Istotny jest fakt, że w Zlocie uczestniczyć mogą wyłącznie pojazdy klasyczne i zabytkowe, wcześniej zgłoszone przez właścicieli. Będąc posiadaczem zadbanego, starego pojazdu, warto zgłosić swój akces w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja do zaprezentowania szerszej publiczności swojej motoryzacyjnej perełki. W wolnej chwili można również zerknąć na wyniki rozgrywek sportowych, korzystając z Fuksiarz kod promocyjny.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wspaniałe otwarcie sezonu klasyków w Starachowicach

Zlot Starachowickich Klasyków to również możliwość zwiedzenia malowniczego miasta Starachowice. Warto w wolnej chwili obejrzeć m.in. Kościół Świętej Trójcy, Muzeum PTTK czy też Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, które jest współorganizatorem tego wydarzenia. Zlot jest okazją do spotkania nie tylko pasjonatów starych samochodów, ale także do spaceru i podziwiania tych pięknych aut przez całe rodziny. Doskonała atmosfera i wiele atrakcji, które gwarantują organizatorzy, sprawiają, że z roku na rok przybywa wystawców oraz uczestników tego wydarzenia, podziwiających te piękne auta. Zlot Starachowickich Klasyków to nie tylko samochody osobowe, ale również stare motocykle, rowery, ciężarówki i auta terenowe. Niewątpliwą atrakcją tego wydarzenia są oryginalne konkursy, przygotowane przez organizatorów imprezy. Jak co roku, spośród wszystkich pojazdów wystawionych na imprezie, wybierane są najstarsze, najładniejsze auto i motocykl. Są także organizowane konkursy, gry i turnieje dla dzieci oraz dorosłych. Doskonała atmosfera zlotu stwarza warunki do nawiązywania nowych, interesujących znajomości i jest gwarantem przyjemnie spędzonego czasu.

Zlot Starachowickich Klasyków to nie tylko okazja do podziwiania klasycznych samochodów, ale również spotkania pasjonatów motoryzacji, wymiany doświadczeń i możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. To wyjątkowe wydarzenie, które zachwyci każdego miłośnika klasycznych samochodów.

Artykuł powstał we współpracy z Mas Media

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to