Zmień kolor oczu – na stałe lub… na ile chcesz

667
kolorowe soczewki kontaktowe
Od lat na rynku dostępne są soczewki kontaktowe kolorowe, dzięki czemu zmienisz barwę oczu w kilka chwil.
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Lubisz od czasu do czasu odmienić swój look i zaskoczyć otoczenie nowym wyglądem? Jeśli chcesz tak zrobić lub masz po prostu ochotę zobaczyć, jak będziesz prezentować się z oczyma w kolorze innym, niż zaplanowała to natura, nie będzie to problemem. Od lat na rynku dostępne są soczewki kontaktowe kolorowe, dzięki czemu zmienisz barwę oczu w kilka chwil.

I co najważniejsze – możesz je nosić niezależnie od tego, czy masz wadę wzroku, czy widzisz doskonale. Jak to możliwe? Jakie kolory są dostępne? Wyjaśniamy – przeczytaj i dowiedz się tego, a może nabierzesz ochoty na wypróbowanie kolorowych soczewek?

Kolorowe soczewki kontaktowe – dla filmu, celebrytów i… Ciebie

Soczewki kontaktowe kolorowe nie są nowością wśród gwiazd ekranu. Aktorzy często korzystają z nich, zwłaszcza jeśli odgrywają postacie w pełnej charakteryzacji. Nie tylko zmiana włosów i rysów twarzy pozwalają im na stworzenie niezapomnianej kreacji. Zmiana koloru oczu jest dla nich jednym z elementów charakteryzacji. Podobnie popularne są wśród celebrytów – gwiazd sportu, polityki oraz świata biznesu. Zazwyczaj zakładane są dla celów wizerunkowych.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

A ponieważ soczewki kontaktowe kolorowe dostępne są w ogólnej sprzedaży, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do grona ich użytkowników – nie musisz być w tym celu celebrytą. Oczywiście powstaje zasadnicze pytanie – czy są one dostępne dla wszystkich? I tutaj odpowiedź jest taka sama jak w przypadku normalnych soczewek korekcyjnych. U większości osób nie ma z tym problemu, jednak niektóre cechy zdrowotne mogą wykluczać możliwość ich użytkowania. Dlatego najpierw należy przeprowadzić badania w gabinecie okulistycznym, a jeśli nie będzie przeciwwskazań, możesz zacząć się zastanawiać, jaki nowy kolor oczu najbardziej Ci się podoba!

Jakie soczewki kontaktowe kolorowe są dostępne w sprzedaży?

Obecnie soczewki kontaktowe kolorowe sprzedawane są w wielu wersjach. Znajdziesz tu zarówno czysto błękitne, jak i jasne, stonowane oraz ciemne barwy. Nie musisz się obawiać, że po założeniu takiej soczewki zmienią się kolory otoczenia. Soczewki barwne nie działają jak okulary przeciwsłoneczne. W żaden sposób nie wpływają na widzenie zaś kolor widoczny jest tylko „z zewnątrz”.

Jeśli nie masz problemów ze wzrokiem, dostępne są soczewki kolorowe bez mocy, czyli tzw. „zerówki”. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby również osoba z wadą korzystała z tego nowoczesnego rozwiązania. Kolorowe soczewki korekcyjne mogą mieć swoją moc, dzięki czemu zapewniasz sobie równocześnie dwie rzeczy – normalne widzenie oraz zmianę barwy oka.

Szeroki wybór soczewek kontaktowych kolorowych znajdziesz w sieci Vision Express, możesz także zamówić je na stronie internetowej tej popularnej sieci, pod adresem https://visionexpress.pl. Co warto podkreślić – cena z każdą parę jest bardzo atrakcyjna, a jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się nosić soczewek, możesz na miejscu od razu umówić się na badanie wzroku. Dzięki temu wszystko wygodnie załatwisz w jednym miejscu.

Przekonaj się o tym i już dzisiaj zapisz na wizytę w Vision Express!

kolorowe soczewki kontaktowe
Od lat na rynku dostępne są soczewki kontaktowe kolorowe, dzięki czemu zmienisz barwę oczu w kilka chwil.

Artykuł partnerski we współpracy z masalski.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here