Zwierzę Natchnione
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zwierzę Natchnione, zespół złożony z muzyków ze Skarżyska-Kamiennej i Krakowa, wystąpi w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wstęp na koncert jest darmowy.

W cyklu piątkowych koncertów Kawiarnia Muzyczna w skarżyskim „Emceku” teraz pora na Zwierzę Natchnione.

Grupa, którą tworzą ludzie z Krakowa i Skarżyska, gra muzykę trudną do precyzyjnego zdefiniowania. Tekstom, a często gawędom, towarzyszy mistyczna wręcz muzyka, której często blisko jest do folku. Teksty zaś traktują o naturze, przyrodzie, ludzkiej egzystencji i jej przemijaniu.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Zespół Zwierzę Natchnione tak pomaga rozjaśnić swoją twórczość:

Ktoś kiedyś określił to, co robimy mianem muzyki medytacyjnej, ktoś inny neofolkiem. Nie chcielibyśmy wiązać się żadnym z tych określeń, ale być może jest to jakiś trop. Na pewno istotą muzyki Zwierzęcia jest melodyjność, wręcz piosenkowość. Poza nią pojawia się dość często skłonność do transu, raz w formie rytualnego, monotonnego pulsowania, innym razem w formie sennych gawęd. Można też dosłuchać się wielu motywów orientalnych, chociaż całokształt kojarzy się bardziej z czymś lokalnym, czymś z tutejszych borów i lasów.

Koncert zespołu Zwierzę Natchnione odbędzie się w piątek 12 listopada 2021 roku o godz. 18.00 w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na koncert zespołu Zwierzę Natchnione

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to