Harmonogram wywozu śmieci/odpadów – Skarżysko-Kamienna 2019

Przedstawiamy terminy odbioru śmieci w 2019 r. na terenie Skarżyska.

Podstawowe zasady odbioru odpadów są następujące:

  • Odbiór zaczyna się od godz. 7.00
  • Pojemniki i worki należy wystawić w widocznym miejscu przed ogrodzeniem posesji w sposób niezagrażający ruchowi publicznemu pieszych i pojazdów.
  • Pojemniki i worki z nieodpowiednią zawartością nie zostaną odebrane i zostanie wykonana dokumentacja fotograficzna

Kontakt do firmy MS-EKO odbierającej odpady: 41 253 41 27

Przeczytaj również: Jak prawidłowo segregować śmieci

Uwaga:
Harmonogram wywozu śmieci jest na razie opracowany do sierpnia br. i zostanie uzupełniony w trakcie roku.

1 MAJA, ŁYŻWY, PODEMŁYNEK – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: 1 Maja, Borówkowa, Czachowskiego, Głogowa, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Łyżwy, Gierymskiego, Malinowa, Langiewicza, Oleśnicka, Piękna, Podemłynek, Porzeczkowa, Poziomkowa, Racławicka
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi czwartek (pojemniki i worki czarne) 3, 17, 31 14, 28 14, 28 11, 25 9, 23 6, 19 4, 18 1, 14, 29
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 21 18 18 1, 15, 29 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 10 14 14 11 16 13 11 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 8 12 12 9 14 11 9 13
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 28 30 29
Popiół 15 19 19 16 16

3 MAJA, MŁODZAWY – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: 3 Maja, Ekonomii, Jaracza, Osterwy, Młoda, Młodzawy, Szkolna, Zaporęba
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek (pojemniki i worki czarne) 8, 22 5, 19 5, 19 2, 16, 30 14, 28 11, 25 9, 23 6, 20
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 8, 23 6, 20 3, 17 1, 15, 29 12, 26
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 3 7 7 4 9 6 4 1
Szkło (pojemniki i worki zielone) 25 22 22 26 24 28 26 23
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 5 7 6
Popiół 18 15 15 19 19

BÓR – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: 17 Stycznia, Dygasińskiego, Dzielna, Harcerska, Iglasta, Majora Hubala, Nowa, Orzeszkowej, Partyzantów, Sosnowa, Świerkowa, Walecznych, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zbrojna, Zwycięzców
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co druga środa (pojemniki i worki czarne) 2, 16, 30 13, 27 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19 3, 17, 31 14, 28
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 25 22 22 5, 19 2, 17, 31 14, 28 12, 26 9, 23
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 17 21 21 18 16 13 18 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 3 7 7 4 9 6 4 1
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 25 27 26
Popiół 7 4 4 1 1

BZINEK – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Grota Roweckiego, Jodłowa, Krakowska, Polna, Ponurego, Tartaczna, Żytnia
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek (pojemniki i worki czarne) 8, 22 5, 19 5, 19 2, 16, 30 14, 28 11, 25 9, 23 6, 20
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 8, 23 6, 20 3, 17 1, 15, 29 12, 26
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 24 28 28 25 23 27 25 22
Szkło (pojemniki i worki zielone) 10 14 14 11 9 13 11 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 12 7 13
Popiół 9 13 13 10 10

DOLNA KAMIENNA – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Chłodna, Ciepła, Czerwonego Krzyża, Dobra, Fabryczna, Franciszkańska, Kosynierów, Kościuszki, Kredytowa, Limanowskiego, Obywatelska, Ogólna, Ogrodnicza, Piaskowa, Podjazdowa, Przechodnia, Przesmyk, Równoległa, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźniana, Spacerowa, Staszica, Średnia, Świeża, Wąska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Wysoka, Zacisze
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co druga środa (pojemniki i worki czarne) 9, 23 6, 20 6, 20 3, 17, 30 15, 29 12, 26 10, 24 7, 21
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 8, 23 6, 20 3, 17 1, 15, 29 12, 26
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 3 7 7 4 9 6 4 1
Szkło (pojemniki i worki zielone) 25 22 22 26 24 28 26 23
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 5 7 6
Popiół 18 15 15 19 19

KSIĄŻĘCE – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Działkowa, Kopernika, Kościelna, Książęca, Podlaska, Rycerska, Turystyczna, Warszawska
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi piątek (pojemniki i worki czarne) 8, 22 5, 19 5, 19 2, 16, 30 14, 28 11, 25 9, 23 6, 20
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 18 15 15 12, 26 10, 24 7, 21 5, 19 2, 16, 30
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 10 14 14 11 9 13 11 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 24 28 28 25 23 27 25 22
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 20 15 21
Popiół 21 18 18 15 15

MILICA – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Piłsudskiego, Niepodległości, Tysiąclecia, Asnyka, Bankowa, Brzozowa, Konarskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Popiełuszki, Leśna, Mickiewicza, Niska, Norwida, Okrzei, Słowackiego
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co druga środa (pojemniki i worki czarne) 9, 23 6, 20 6, 20 3, 17 2, 15, 29 12, 26 10, 24 7, 21
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 1, 15, 29 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 10 14 14 11 16 13 11 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 24 28 28 25 30 27 25 22
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 25 27 26
Popiół 15 19 19 16 16

PARYSKA, NIEPODLEGŁOŚCI – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Niepodległości, Legionów, Łąkowa, Paryska, Traugutta
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi poniedziałek (pojemniki i worki czarne) 7, 21 4, 18 4, 18 1, 15, 29 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 8, 23 6, 20 3, 17 1, 15, 29 12, 26
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 24 28 28 25 23 27 25 22
Szkło (pojemniki i worki zielone) 10 14 14 11 9 13 11 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 12 7 13
Popiół 9 13 13 10 10

PLACE, METALOWIEC – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Akacjowa, Bernatka, Budowlanych, Bukowa, Energetyków, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Metalowców, Mostowa, Odlewnicza, Tokarska, Topolowa, Torowa, Urzędnicza, Armii Krajowej, Gajowa, Grabowa, Grottgera, Łowiecka, Orla, Sienkiewicza, Stokowa, Świętokrzyska, Wiejska, Wileńska, Wyspiańskiego
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek (pojemniki i worki czarne) 3, 15, 29 12, 26 12, 26 9, 23 7, 21 4, 18 2, 16, 30 13, 27
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 18 15 15 12, 26 10, 24 7, 21 5, 19 2, 16, 30
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 17 21 21 18 16 13 18 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 24 28 28 25 23 27 25 22
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 14 9 8
Popiół 14 11 11 8 8

POGORZAŁE
Ulice: Główna, Leśna Polana, Modrzewiowa, Nizinna, Parkingowa, Pogodna, Rajdowa, Widokowa, Wieżowa, Zagórska
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek (pojemniki i worki czarne) 2, 15, 29 12, 26 12, 26 9, 23 7, 21 4, 18 2, 16, 30 13, 27
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 1, 15, 29 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 17 21 21 18 23 13 18 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 3 7 7 4 9 6 4 1
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 18 20 19
Popiół 8 5 5 2 2

PRZYDWORCOWE – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Górnicza, Jagiellońska, Małowicza, Fałata, Kochanowskiego, Matejki, Moniuszki, Oseta Wasilewskiego, Rybickiego, plac Floriański, Powstańców Warszawy, Pułaskiego, Rejowska, Sezamkowa, Sokola, Sporna, Spółdzielcza, Szydłowiecka, Kossaka, Zielna, Żeromskiego
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi czwartek (pojemniki i worki czarne) 10, 24 7, 21 7, 21 4, 18 2, 16, 30 13, 27 11, 25 8, 22
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 14 11 11 8, 23 6, 20 3, 17 1, 15, 29 12, 26
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 3 7 7 4 9 6 4 1
Szkło (pojemniki i worki zielone) 25 22 22 26 24 28 26 23
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 5 7 6
Popiół 18 15 15 19 19

ZACHODNIE, REJÓW – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Cicha, Cmentarna, Długosza, Kilińskiego, Krzywa, Multanka, Praga, Prosta, Przekątna, Reja, Robotnicza, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Struga, Wiklinowa, Skalna 7 i 9
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi piątek (pojemniki i worki czarne) 4, 18 1, 15 1, 15, 29 12, 26 10, 24 7, 21 5, 19 2, 16, 30
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 16 20 20 3, 17 2, 15, 29 12, 26 10, 24 7, 21
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 10 14 14 11 16 13 11 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 24 28 28 25 30 27 25 22
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 25 27 26
Popiół 15 19 19 16 16

ŻURAWIA – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Bazaltowa, Bilskiego, Bobowskich, Bursztynowa, Gołębia, Granitowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Krucza, Krzemowa, Marmurowa, Organizacji Orzeł Biały, Piękna, Ptasia, Skowronkowa, Słowikowa, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Towarowa, Witwickich, Wschodnia, Żurawia
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Odpady komunalne zmieszane – co drugi poniedziałek (pojemniki i worki czarne) 7, 21 4, 18 4, 18 1, 15, 29 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) 21 18 18 1, 15, 29 13, 27 10, 24 8, 22 5, 19
Odpady segregowane (pojemniki i worki żółte) 10 14 14 11 16 13 11 8
Szkło (pojemniki i worki zielone) 8 12 12 9 14 11 9 13
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 28 30 29
Popiół 15 19 19 16 16

POSESJE WIELORODZINNE
Miesiąc
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Szkło 3, 17 7, 21 7, 21 4, 18 2, 16 6, 21 4, 18 1, 16
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – ostatni wtorek miesiąca 29 26 26 30 28 25 30 27
Popiół – druga środa miesiąca 9 13 13 10 8 12 10 14
Odpady komunalne zmieszane (pojemniki i worki czarne) Każdy poniedziałek, środa, piątek
Odpady zielone i biodegradowalne (pojemniki i worki brązowe) Każdy piątek
Odpady segregowane (pojemniki i worki kolorowe) Każdy czwartek

Źródło: Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej

NAJPOPULARNIEJSZE

NAJNOWSZE WPISY