Cała sala zaśpiewa z nami – Jerzy Połomski wystąpi na scenie MCK

951

Bo z dziewczynami, Cała sala śpiewa z nami, Daj  – to tylko kilka z licznych przebojów, które zna i śpiewa cała Polska. Już niedługo usłyszymy je w Skarżysku.

To wydarzenie już się odbyło. Zobacz fotorelację: Jerzy Połomski zaśpiewał skarżyskiej publiczności, a publiczność – jemu

Jerzy Połomski na scenie występuje blisko 60 lat. W tym czasie zaśpiewał wiele hitów, które zapadły Polakom w pamięć. 18 września 2016 r. wiele z nich usłyszymy na scenie Miejskiego Centrum Kultury.

Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ Jerzy Połomski będzie obchodził tego dnia 83. urodziny. Publiczność zapewne zaśpiewa solenizantowi 100 lat.

Bilety kosztują 40 zł (normalny) i 30 zł (grupowe powyżej 5 osób oraz dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku). Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.

Jerzy Połomski (właściwie Jerzy Pająk) urodził się w Radomiu. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Wskutek braku istotnych sukcesów scenicznych zajął się nagrywaniem piosenek dla Polskiego Radia. To przyniosło mu natychmiastową popularność. Wygrywał rankingi popularności w mediach, pokonując wielu znanych piosenkarzy. Zdobywał liczne nagrody na najważniejszych krajowych festiwalach: w Opolu, Sopocie i Zielonej Górze, a także poza granicami kraju. Kilka lat spędził w Stanach Zjednoczonych. Pomimo upływu lat Jerzy Połomski nadal jest aktywny muzycznie. Kilka razy wystąpił w duetach z młodszymi artystami, m.in. z Tatianą Okupnik, Anną Wyszkoni czy grupą Big Cyc.

Jerzy Połomski - koncert - Miejskie Centrum Kultury - Skarżysko-Kamienna
Jerzy Połomski wystąpi w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. Koncert odbędzie się w dniu urodzin artysty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here