Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Patrycja Zarychta, pochodząca ze Skarżyska wokalistka, wystąpiła w Koncercie Premier podczas 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2017, który odbył się w miniony weekend.

Patrycja Zarychta wykonała piosenkę „Uwolnij mnie (Set me free)” ze swojej debiutanckiej płyty „Szczęście”, która ukazała się w tym roku. Choć do ścisłego finału dostać się nie udało, skarżyska artystka ocenia ten występ za udany. W mediach pojawiały się też opinie, że ona również zasłużyła na ścisły finał, gdzie wystąpiła trójka wykonawców.

Choć tegorocznej edycji festiwalu towarzyszyło wiele zamieszania, to Opole wciąż ma w sobie to coś. – Czuć tam magię tego miejsca, gdzie zaczynali nasi wielcy artyści. Występ w Opolu był dla mnie ogromnym przeżyciem, bardzo dużo przygotowań, prób, trochę zawirowań, ale finalnie wszystko się udało. Będąc już na scenie, uświadomiłam sobie, że to dzieje się naprawdę. Do ostatniej chwili miałam takie niedowierzanie, że tak jest. Kiedy wyszłam na scenę ludzie z publiczności machali do mnie i krzyczeli moje imię, to niesamowity doping – powiedziała Patrycja Zarychta.

Amfiteatr w Opolu i transmisja na żywo w TVP też robią swoje i nie mogło obejść się bez tremy, pomimo że Patrycja Zarychta nie po raz pierwszy występowała przed liczną publiką. – Zawsze duże sceny mają inny charakter i czuć odpowiedzialność i brzemię, by dać z siebie wszystko. Dla mnie każde wyjście na scenę jest ważne i trema pojawia się zawsze. To chyba nigdy nie minie. Trema tez mobilizuje i stawia nas w większym skupieniu – dodaje wokalistka.

O ścisły finał Patrycja Zarychta walczyła m.in. z tak uznanymi już wykonawcami polskiej sceny jak Zakopower, Szymon Wydra, Izabela Trojanowska, Pectus czy Kasia Cerekwicka.  I właśnie troje ostatnich wykonawców awansowało do ścisłego finału, o czy zdecydowali telewidzowie głosując SMS-ami lub przez aplikację. W finale publiczność przed telewizorami postawiła na Kasię Cerekwicką. Tego, ile głosów dostała de facto Patrycja Zarychta nie wiemy ani my, ani ona sama.

Występ Patrycji Zarychty można obejrzeć na stronie TVP (rozpoczyna się po ok. godzinie od początku): https://vod.tvp.pl/video/opole,premiery,33677821

Niezależnie od wyniku, gratulujemy udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów!

fot. archiwum własne
fot. archiwum własne
fot. archiwum własne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here