„Uwolnij mnie” Patrycji Zarychty na Liście Przebojów Trójki

1420

„Uwolnij mnie” to singiel z debiutanckiej płyty „Szczęście” pochodzącej ze Skarżyska Patrycji Zarychty, który właśnie znalazł się wśród utworów, na które można głosować.

Pod koniec zeszłego roku inny utwór z tej płyty, pt. „Slowly” już był na liście do głosowania, ale skarżyskiej wokalistce nie udało się wówczas dostać do pierwszej trzydziestki Listy Przebojów Trójki. Może tym razem, z utworem „Uwolnij mnie” się uda? Zachęcamy do oddawania głosów.

Na Listę Przebojów Trójki głosujemy tutaj: http://lp3.polskieradio.pl/.

Patrycja Zarychta - Zaduszki Jazzowe 2016 - Miejskie Centrum Kultury - Patrycja Zarychta
Patrycja Zarychta

„Szczęście”, pierwsza w dorobku solowa płyta Patrycji Zarychty, ukazała się na rynku w maju tego roku. – Na płycie jest taka muzyka, jaką chcę tworzyć. To moje własne kompozycje. Wcześniej sobie śpiewałam, teraz działam na swoje konto. Już nie jestem gościem. A gatunkowo najbliżej jej do soulu – powiedziała artystka portalowi ProSkarżysko  w przededniu premiery.

Lista Przebojów Programu 3 Polskiego Radia to jedna z najpopularniejszych list przebojów muzycznych w naszym kraju, obecna na antenie od 1982 roku. Liczba notowań przekracza już zbliża się powoli do 1900. Jest prowadzona na przemian przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona i nadawana w piątki od 19.00 do 22.00.

Patrycja Zarychta to znana już dobrze na krajowej scenie, pochodząca ze Skarżyska, wokalistka. Nie tylko jazzowa, choć ostatnio dość mocno związana z jazzem. W 2016 roku wystąpiła na festiwalach Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree. Regularnie współpracuje i występuje z największymi nazwiskami, nie tylko polskiej, sceny muzycznej. Na co dzień wykłada w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Często bierze udział w warsztatach wokalnych, również w swoim rodzinnym Skarżysku. Jej debiutancka solowa płyta pt. „Szczęście” ukazała się w maju 2017 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here