Szkoły średnie rozpoczynają rywalizację sportową

Szkoły średnie zawalczą o puchar starosty i nagrody finansowe

517
Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna

W marcu rozpocznie się Współzawodnictwo Sportowe Szkół Średnich o Puchar Starosty Skarżyskiego 2020. Poza pucharami będą też nagrody finansowe.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Średnich o Puchar Starosty Skarżyskiego to rywalizacja w ośmiu dyscyplinach sportowych:

  • drużynowy tenis stołowy
  • koszykówka
  • koszykówka 3×3
  • piłka ręczna
  • piłka nożna (Orlik)
  • piłka nożna halowa
  • piłka siatkowa
  • sztafetowe biegi przełajowe

Rywalizacja będzie się toczyć w kategoriach dziewcząt i chłopców. Wezmą w niej udział skarżyskie szkoły średnie: I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych i Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych.

W poprzednim roku wśród dziewcząt najlepsze było I Liceum Ogólnokształcące, a wśród chłopców Zespól Szkół Technicznych.

Na zakończenie współzawodnictwa najlepsze szkoły otrzymają Puchar Starosty Skarżyskiego oraz bony finansowe dla każdej ze szkół w obu kategoriach o wartości 500 zł oraz dodatkowe bony za zajęcie 3 pierwszych miejsc: 700 złotych za 1. miejsce, 500 złotych za drugie i 300 złotych za pierwsze.

Koordynatorem rywalizacji szkół średnich jest Robert Frączkiewicz.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Średnich o Puchar Starosty Skarżyskiego 2020 – terminarz

  • drużynowy tenis stołowy dziewcząt – 2 marca
  • drużynowy tenis stołowy chłopców – 3 marca
  • koszykówka 3 × 3 dziewcząt – 11 marca
  • koszykówka 3 × 3 chłopców – 12 marca
  • piłka ręczna dziewcząt – 26 marca
  • piłka ręczna chłopców – 27 marca
  • piłka nożna (orlik) dziewcząt – 21 kwietnia
  • piłka nożna (orlik) chłopców – 22 kwietnia
  • sztafetowe biegi przełajowe – 5 czerwca
  • piłka nożna halowa dziewcząt – 28 września
  • piłka nożna halowa chłopców – 29 września
  • koszykówka dziewcząt – 21 października
  • koszykówka chłopców – 22 października
  • piłka siatkowa dziewcząt – 16 listopada
  • piłka siatkowa chłopców – 17 listopada
  • zakończenie – 27 listopada

Terminarz może ulec zmianie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here