Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna

Skarżyski Rajd Rowerowy 2020 nie został całkowicie odwołany, a przełożony. Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów, które go organizuje, podało nowy termin.

Skarżyski Rajd Rowerowy zazwyczaj odbywał się na początku czerwca. W tym roku ten termin był jednak nierealny, a powodem jest oczywiście epidemia koronawirusa.

Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów właśnie poinformowało, że Skarżyski Rajd Rowerowy 2020 odbędzie się 5 września 2020 roku. Więcej szczegółów poznamy bliżej tego terminu.

– Myśleliśmy, aby rajd całkiem odwołać, ale bardzo chcieliśmy podtrzymać długą tradycję jego istnienia i mamy nadzieję, że we wrześniu nic nie stanie na przeszkodzie, aby się odbył – mówi Ryszard Antoniak, sekretarz STC.

Jak dodaje, organizatorzy będą chcieli, aby uczestnicy rajdu włączyli się do ogólnopolskiej akcji Rowerowa Stolica Polski, w której w tym roku uczestnicy Skarżysko. Rywalizacja będzie odbywać się akurat we wrześniu. Członkowie STC również będą kręcić kilometry na konto naszego miasta.

Więcej o akcji Rowerowa Stolica Polski:

Skarżysko rowerowa stolicą Polski? To zależy od nas!

Skarżyski Rajd Rowerowy w 2019 roku obchodził swój jubileusz – odbył się po raz dwudziesty. Jest więc w naszym mieście imprezą kolarska o najdłuższym stażu. Rajd cieszy się dużą popularnością i renomą nie tylko wśród mieszkańców Skarżyska i najbliższych okolic. Biorą w nim udział też goście z odleglejszych zakątków kraju, m.in. z Kielc, Krakowa, Opola, Warszawy czy Lublina.
Skarżyski Rajd Rowerowy w ostatnich latach zaczyna się przy hali MCSiR w Skarżysku-Kamiennej, a meta ma na ośrodku wypoczynkowym na Rejowie. Organizatorzy przygotowują trasy o różnej długości, zarówno szosowe jak i MTB.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here