Przedstawiamy najważniejsze atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Skarżyska w noc sylwestrową, w którą będziemy witać rok 2018.

Następny

2. Koncert Sylwestrowy: Johann Strauss Show w MCK

Niezwykły koncert na ten najbardziej wyjątkowy dzień roku. Tym razem wszyscy, którzy zdecydują się przywitać nowy rok w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku, obejrzą widowisko złożone z dzieł Johanna Straussa.

Ubiegłoroczny koncert noworoczny, na którym wystąpili Aleksandra Okrasa, Anna Spychalska, Romuald Spychalski Tomasz Sławiński, bardzo przypadł widzom do gustu i nie inaczej będzie na pewno w przypadku tegorocznego.

Tym razem Miejskie Centrum Kultury zaprasza na galę Johann Strauss Show Orkiestra i Balet. To widowisko w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu oraz Orkiestry Filharmonii Lwowskiej, którzy zaprezentują najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów.

Na program koncertu złożą się walce, polki oraz fragmenty operetek. Koncert będzie muzyczną podróżą w świat wspaniałych dekoracji, zachwycających strojów oraz pięknych dam i przystojnych dżentelmenów.

Koncert Sylwestrowy odbędzie się 31 grudnia 2017 roku o godz. 22.00. W programie jest wspólne powitanie nowego roku.

Bilety w cenie 70 zł dostępne są w Impresariacie Artystycznym MCK (tel. 500 199 710). W cenę wliczone są lampka szampana i przekąski.

Następny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here