REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Bravitacja to jedyny w Skarżysku-Kamiennej salon bielizny, w którym można nie tylko kupić bieliznę, ale też skorzystać z usługi profesjonalnego doboru biustonosza zwanej brafittingiem. I to bezpłatnie!

Dziś 7 kwietnia, a więc spieszymy z życzeniami urodzinowymi do salonu bielizny Bravitacja w Skarżysku-Kamiennej, który prowadzi Karolina Topór, profesjonalna brafitterka. Dziś właśnie mijają trzy lata, odkąd po raz pierwszy zapoznała panie z zaletami, jakie daje brafitting.

O otwarciu salonu bielizny z brafittingiem Bravitacja pisaliśmy trzy lata temu:

Bravitacja – salon bielizny z usługą brafittingu w Skarżysku-Kamiennej już zaprasza!

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Przez te minione trzy lata z  dnia na dzień coraz więcej osób wie o istnieniu salonu bielizny z usługą brafittingu, jakim jest skarżyska Bravitacja. Jednak na pewno jeszcze nie wszyscy wiedzą. Dlatego spieszymy donieść, że to taki sklep z bielizną, w którym dominują biustonosze, a to co, go wyróżnia to to, że panie mogą nie tylko biustonosz przymierzyć, ale otrzymać fachową pomoc w jego odpowiednim doborze. I to bezpłatnie!

Nie każda z pań z pewnością uwierzy, że dobór biustonosza jest sztuką. O tym, że jednak jest, świadczą choćby badania, według których aż 80% Polek nosi źle dobrany biustonosz. Stąd też pojawiła się potrzeba zaistnienia na rynku usługi, która pomoże paniom poznać zalety prawidłowo dobranego biustonosza. A na dodatek biustonosza wysokiej jakości.

Osobą, która o doborze biustonosza wie wszystko, jest Karolina Topór, profesjonalna brafitterka. Nazwa tej specjalności pochodzi od anglojęzycznego wyrażenia brafitting (bra = biustonosz, fitting = dopasowanie).

Brafitting – czym jest i dlaczego dobrze dopasowany biustonosz jest ważny?

 

Z okazji trzecich urodzin rozmawiamy z Karoliną Topór, która zdradzi, co ją skłoniło ku temu, aby porzucić karierę w bankowości na rzecz pomocy kobietom, aby mogły odczuwać pełny komfort, nosząc biustonosz.

Pani Karolino, skąd pomysł na taki biznes?

Stało się to zupełnie przypadkiem. Uczęszczałam na zajęcia fitness. Na pierwsze zajęcia poszłam w zwykłym biustonoszu, co okazało się nie najlepszym pomysłem. Było mi bardzo niewygodnie. W Skarżysku nie mogłam kupić dobrej jakości biustonosza sportowego, więc zamówiłam go przez internet. Zastanowiłam się chwilę i zdałam sobie sprawę, że takich kobiet jak ja jest z pewnością więcej. Kobiet, które odczuwają dyskomfort podczas aktywności fizycznej. Znów zajrzałam do internetu i dowiedziałam się o brafittingu. Jak się okazało, prawidłowy dobór biustonosza to sztuka doboru biustonosza, która dotyczy nie tylko aktywności fizycznej, ale też codzienności.

I wtedy pojawił się pomysł, aby pomóc nie tylko sobie, ale też innym kobietom?

Tak. Dowiedziałam się nie tylko, że istnieje coś takiego jak brafitting, ale też, że można zrobić kurs i zdobyć wiedzę, która, jak się okazała, tajemna nie jest, ale nie jest tak powszechna, jak mogłoby się wydawać. Szybko zapisałam się na 3-miesięczny kurs do Akademii Profesjonalnego Brafittingu i zaczęłam oczami wyobraźni rysować sobie w głowie to, jak już niedługo będę pomagać kobietom ze Skarżyska cieszyć się w pełni atutem, jakim są bez wątpienia kobiece piersi.

Czego dowiedziała się pani na kursie brafittingu?

Na początku, i to nie tylko ja, ale wszystkie z nas uczestniczek dowiedziałyśmy się, że żadna z nas nie ma prawidłowo dobranego biustonosza. Wszystkie kursantki, łącznie ze mną, były tym mocno zdziwione. Jak to? Przecież nikt od nas samych nie wie lepiej, w czym tak naprawdę dobrze się czujemy. Potem okazało się, że dobór biustonosza składa się z kilku kroków i nie jest to, wbrew pozorom, takie proste. Sama na sobie poczułam różnicę, gdy założyłam, po raz pierwszy w życiu, prawidłowo dopasowany biustonosz.

Tak samo zaskoczone są na pewno również pani klientki?

Tak, właśnie tak jest. Wiele pań do ostatniej chwili nie chce uwierzyć, że ich biustonosz nie do końca jest dobrze dopasowany. A to za duży, a to za mały. Że jest niedopasowany kształtem miseczki do kształtu piersi, wielkością miseczki, obwodem czy długością ramiączek. Nie bez znaczenia jest też jakość materiału, z jakiego wykonany jest biustonosz. A jak wie każda pani, że stanik to dość skomplikowane urządzenie, które zbudowane jest z kilku elementów i każdy z nich ma znaczenie. Duże znaczenie! I dotyczy to nie tylko dużych piersi, jak pozornie może się wydawać, ale również mniejszych.

Jak klientki zareagowały na pojawianie się nowej w naszym mieście usługi?

Ja sama miałam na początku obawy, czy mój pomysł nie tylko na biznes, ale i na życie, bo salon jest moim drugim domem, się przyjmie. Czy klientki odważą się przyjść, otworzą się na brafitting, a najpierw przede wszystkim na rozmowę o swoich piersiach. Reagowały i reagują do dziś bardzo różnie, ale w większości pozytywnie, co mnie bardzo mile zaskoczyło. Na pewno były zaciekawione. Czym jest ten brafitting i co daje? Gdy już mają na sobie prawidłowo dobrany biustonosz, wtedy reakcje są już bardzo pozytywne. Już w przymierzalni zaczynają się pewniej czuć, zaczynają się sobie bardziej podobać. Dostrzegają, że prawidłowo dopasowany biustonosz nie tylko kształtuje piersi, ale też poprawia sylwetkę. Wiele pań przyznaje, że czuje się szczuplej, bardziej się sobie podoba. A to przede wszystkim o to chodzi. Ja dzięki temu czuję się potrzebna i wiem, że mój pomysł był trafiony.

Urodziny Bravitacji to okazja do specjalnych ofert i promocji:

To już 3 lata
Dziękuję, że jesteście, wracacie i polecacie mnie i mój salon Bravitacja
Do 10 kwietnia podczas…

Opublikowany przez Bravitacja Wtorek, 6 kwietnia 2021

 

Czyli wychodzi na to, że Bravitacja to nie tylko zwykły sklep z bielizną?

Nieskromnie powiem, że nie. Jestem tego świadoma i bardzo mnie to cieszy. Wiem, że stworzyłam w Skarżysku-Kamiennej miejsce na swój sposób wyjątkowe. Miejsce, z którego kobieta wychodzi odmieniona. Nie zawsze dzieje się to od razu, w momencie. Czasem potrzeba tych kilku godzin czy dni w nowym biustonoszu, aby poczuć różnicę. A wtedy dostaję słowa uznania i wiem, że mój wybór, aby zamienić bankowość na brafitting, był strzałem w dziesiątkę. Jestem dumna, że przyczyniam się do tego, że w Skarżysku rośnie z dnia na dzień odsetek kobiet z prawidłowo dobranym biustonoszem.

Jak wygląda dobór biustonosza?

Zaczyna się od rozmowy. Pytam moje klientki, jak się czują, nosząc ich obecny biustonosz, co chciałyby zmienić. Pytam o oczekiwania względem nowego biustonosza. Wybieramy kilka modeli i przymierzamy. Ja już na pierwszy rzut oka wiem, dlaczego dotychczasowy biustonosz nie spełnia oczekiwań, a jaki będzie je spełniał. W razie potrzeby sprowadzam pożądany model od producentów. Mnie osobiście zależy, aby zapewnić każdej klientce pełen komfort, dlatego zachęcam, a wręcz nalegam, aby umawiały się wcześniej na wizytę. Wtedy jestem tylko i wyłącznie dla tej jednej osoby i mogę poświęcić jej wystarczającą ilość uwagi.

Bravitacja – salon bielizny z usługą brafittingu zaprasza!

Mijają trzy lata funkcjonowania Bravitacji, a urodziny to okazja do życzeń. Czego sobie życzy brafitterka Karolina Topór?

Chciałabym, aby skarżyszczanki, ale i mieszkanki wielu innych miast i miejscowości, nie obawiały się brafittingu. Dla wielu z nich pierwszy profesjonalny dobór biustonosza może być wywróceniem dotychczasowego postrzegania tej ważnej dla każdej kobiety intymnej sfery, jaką jest bielizna, ale to zmiana na dobre. Zanim wspólnie znajdziemy ten idealny komplet bielizny, często musimy pokonać kompleksy. Ja jestem nie po to, aby oceniać, ale pomóc. Często czuję się jak psychoterapeutka, co napawa mnie dumą. Szczególnie wtedy, gdy otrzymuję sygnały, że wizyta u mnie to początek czegoś fajnego. Życzyłabym sobie, aby każda klientka wyszła ode mnie w pełni usatysfakcjonowana i zadowolona.

Z tego, co nam wiadomo, do Bravitacji zaglądają też panowie?

Tak, zgadza się. Panów też zapraszam bardzo serdecznie, choć nie mam jeszcze w ofercie męskiej bielizny. Podkreślam słowo „jeszcze”, ponieważ dużo czasu ostatnio rozmyślam nad poszerzeniem oferty o męską bieliznę. Oczywiście coś takiego jak męskie biustonosza nie istnieje, ale już eleganckie seksowne bokserki jak najbardziej. Tymczasem zapraszam panów po bony podarunkowe dla żon i partnerek. To na pewno będzie trafiony prezent na każdą okazję, a i bez okazji również. Gwarantuję, że każda z obdarowanych pań będzie usatysfakcjonowana, gdy bon zrealizuje. A w efekcie obdarowujący również.

Tego więc życzymy!

Salon bielizny z usługą brafittingu Bravitacja mieści się w Skarżysku-Kamiennej. Czynny jest od poniedziałku do soboty, a na wizytę i dobór biustonosza najlepiej, o czym wspomniała Karolina Topór, umówić się wcześniej.

Bravitacja posiada w ofercie biustonosze i komplety bielizny codzienne, sportowe, a także modele na wyjątkowe okazje. W ofercie są też inne artykuły, które doceni każda ceniąca poczucie komfortu kobieta.