Choinkobus firmy Celsium odebrał świąteczne drzewka od mieszkańców

1564
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Akcja skarżyskiej firmy Celsium „Odzyskujemy świąteczną energię” jest na finiszu. Choinki od mieszkańców Skarżyska-Kamiennej już są odebrane i wraz z drzewkami z innych miast posłużą jako ekologiczne paliwo do wyprodukowania energii cieplnej.

„Odzyskujemy świąteczną energię” to inicjatywa skarżyskiej ciepłowni Celsium. Przed świętami Bożego Narodzenia firma poprosiła mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i innych miast, w których prowadzi działalność – Starachowic, Sokółki i Grójca – o zgłaszanie chęci oddania drzewka po świętach. Akcja dotyczyła naturalnych choinek, zarówno doniczkowych, jak i ciętych.

Teraz „choinkobus” odbiera bezpłatnie choinki. Firma będzie mieć z nich dodatkową energię, mieszkańcy mają problem z głowy, a skorzysta na tym również środowisko naturalne. Choinki są bowiem odpadem komunalnym, który wymaga specjalnego potraktowania i zutylizowania.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Jak informuje Ewa Berg z działu marketingu firmy Celsium, w Skarżysku zebrano około 100 choinek, w Starachowicach około 150. Choinki pochodziły od osób prywatnych, firm, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych. Liczba ta pozytywnie zaskoczyła organizatorów i jest całkiem prawdopodobne, że w następnych latach zostanie powtórzona.

1 KOMENTARZ

  1. brawo brawo brawo! Sporo mieszkańców nie ma już problemu z choinką dzięki tej akcji, ja również się jej pozbyłam w ekologicznych sposob

Comments are closed.