fot. UM Skarżysko-Kamienna
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Kieleckie centrum targowo-wystawiennicze Targi Kielce i Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej podpisały umowę o współpracy. Dzięki temu Targi Kielce będą się promować w naszym mieście, a lokalni przedsiębiorcy będą mogli korzystać z oferty targów na preferencyjnych warunkach.

Targi Kielce to jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. W kalendarzu jest rokrocznie kilkaset różnych wydarzeń – targów, wystaw czy konferencji. Od teraz firma będzie mieć specjalną ofertę dla przedsiębiorstw ze Skarżyska i okolic. Umowę o współpracy podpisali Sławomir Ciaś, dyrektor COI oraz Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

Współpraca powinna zainteresować firmy ze Skarżyska, ale niekoniecznie tylko te największe. – Na całym świecie na targach wystawiają się nie tylko giganci, chociaż oni również, ale przede wszystkim małe i średnie firmy, dla których to doskonała okazja do poszukiwania partnerów i prezentowania oferty. U nas, z uwagi na krótszą tradycję, wystawianie się małych i średnich firm na targach nie jest tak częste. Czasami barierą jest brak doświadczenia, czasami braki finansowe. Obu tym bolączkom postaramy się zaradzić. W miarę wolnej powierzchni wystawienniczej, jaką w danym momencie będziemy dysponować, skarżyskie firmy będą mogły uczestniczyć w targach na specjalnych warunkach i będą miały możliwość prezentacji swoich usług i produktów bardzo szerokiej publiczności z istotną bonifikatą od cen standardowego cennika Targów Kielce. Postaramy się tym firmom pomóc i wesprzeć je – powiedział Andrzej Mochoń.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W ramach współpracy Targów Kielce SA będą miały możliwość prezentowania swojej oferty podczas wydarzeń gospodarczych, kulturalnych i promocyjnych, które będzie organizowała gmina Skarżysko-Kamienna lub jej jednostki organizacyjne. – Współpraca obejmuje również możliwość promowania oferty targowej w wybranych programach telewizyjnych oraz kanałach elektronicznych prowadzonych na zlecenie gminy, jak i kierowanie zainteresowanych przedsiębiorców od udziału w dedykowanych wydarzeniach targowych – wyjaśnia Sławomir Ciaś, dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku- Kamiennej.

Korzyści dla skarżyskich form podkreśla zastępca prezydenta Skarżyska Andrzej Brzeziński. – Pragnę zaznaczyć, że Targi Kielce są jednym z największych ośrodków wystawienniczych w kraju. Podpisana umowa na pewno jest ogromnym sukcesem i wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych przedsiębiorców, którzy dzięki współpracy będą mogli uczestniczyć w targach i korzystać z preferencyjnych warunków powiedział samorządowiec.

W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji – m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie (regularnym wystawcą na MSPO jest Mesko), KIDS-TIME – najdynamiczniej rozwijająca się impreza branżowa w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.

fot. UM Skarżysko-Kamienna
fot. UM Skarżysko-Kamienna
fot. UM Skarżysko-Kamienna
Umowę podpisali Sławomir Ciaś, dyrektor COI (z prawej) oraz Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce, fot. UM Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to