Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Świętowanie Dnia Kobiet w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej będzie w tym roku połączone ze świętowaniem Dnia Mężczyzn. Wystąpią dwa zespoły senioralne, na których czele stoi Anna Tchórzewska, którą niedawno oglądaliśmy w programie The Voice Senior.

Tradycyjny koncert z okazji Dnia Kobiet będzie pierwszą imprezą w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej od momentu wprowadzenia obostrzeń. Obecnie mogą działać kina, a ten odbędzie się właśnie na sali kinowej.

Tym razem świętować będą i kobiety, mężczyźni, a koncert odbędzie właśnie w Dniu Mężczyzny obchodzonym 10 marca.

Koncert na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny już się odbył. Zobacz relację:

Znowu bawimy się w MCK w Skarżysku. Okazją był Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny

 

Na scenie pojawią się dwa zespoły złożone z seniorów – Perły z Lamusa ze Skarżyska-Kamiennej i Fantazja z Szydłowca. Jak zawsze będzie czego posłuchać, a będą też zupełne nowości.

– Razem z Perłami mamy całkiem nowy program cygański. Będą nowe piosenki. Cały koncert będzie różnorodny. Głównie wesoły, ale nie tylko – mówi Anna Tchórzewska.

Podczas koncertu będziemy mieli też powtórkę z programu The Voice Senior. Anna Tchórzewska zaśpiewa piosenkę „Proszę sądu” Maryli Rodowicz, którą wykonała w finale programu.

Anna Tchórzewska ze Skarżyska poza ścisłym finałem The Voice Senior, ale ze świetną nagrodą pocieszenia

 

Koncert na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn odbędzie się 10 marca 2021 roku o godz. 17:00 na sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Darmowe wejściówki można odbierać w Impresariacie Artystycznym MCK od 2 do 5 marca 2021 r. w godz. 9:00–12:00.

Liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA!
Wejściówki już się skończyły.

Zapraszamy!

Anna Tchórzewska: Mam cudowne życie i nie mam czasu na nudę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here