REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Z okazji Dnia Matki oba zespoły wystąpiły na scenie Miejskiego Centrum Kultury. Choć koncert był „nie tylko dla Mamy”, to właśnie szczególnie mamom został zadedykowany.

Perły z Lamusa, grupa artystyczna, która działa przy skarżyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, jest już skarżyskiej publiczności dobrze znana. Zespół Fantazja, który debiutował na skarżyskiej scenie, pochodzi z Szydłowca i działa przy Stowarzyszeniu „Spokojna jesień życia”. Oba zespoły łączy osoba Anny Tchórzewskiej, która kieruje i jednym i drugim.

W środowy wieczór oba zespoły przygotowały spektakl dla wszystkich, ale szczególnie dedykowany mamom, których święto przecież tuż-tuż. Perły pokazały tego wieczoru zupełnie nowy program, w którym oprócz piosenek znalazły się również wiersze (w tym autorstwa członków grupy) oraz scenki. Wśród piosenek były m.in: Marina, W siną dal, Song o emeryturze czy Kocha się raz.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Zespół Fantazja dorzucił od siebie cztery utwory a na koniec oba zespoły wykonały razem piosenkę Żyjmy pełnym życiem.

Regułą występów Pereł z Lamusa jest to, że cała widownia świetnie się bawi i tak było również tym razem. Lekki i przyjemny repertuar grupy nie jest jednakże pozbawiony głębszego przesłania i dużej wartości artystycznej. I tym razem publiczność opuszczała salę będąc pod wrażeniem kunsztu scenicznego artystów.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to