Wystrzałowe Pogorzałe – świetny festyn z atrakcjami odbył się na powitanie lata i wakacji

1776
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Osiedle Pogorzałe w Skarżysku bawi się już nie tylko na pożegnanie lata. W tym roku odbył się festyn Wystrzałowe Pogorzałe, na jego powitanie. I powitanie wakacji, które też nadchodzą wielkimi krokami.

Do lata i jednocześnie wakacji coraz bliżej. Coraz bliżej jednocześnie do końca roku szkolnego. Dla najmłodszych to świetna okazja do zabawy i to głównie z myślą o nich odbył się festyn rodzinny Wystrzałowe Pogorzałe.

W programie było mnóstwo atrakcji. Większość dla dzieci. Animacje, dmuchańce, stragany, zawody sportowe, Zaczarowany Autobus przyciągnęły chyba wszystkie dzieciaki z osiedla. Gości spoza Pogorzałego również.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

To, na co jednak szczególnie najmłodsi czekali, to piana party. Przez kilkadziesiąt minut przed sceną trwało szaleństwo w pianie przygotowanej przez Krainę Szczęścia.

Na scenie z kolei była sztuka i muzyka. Najmłodsi chętnie obejrzeli spektakl „Tajemnicza skrzynia”, a o dźwięki do tańca, głównie dla starszych, zadbali włoski wokalista Alberto Amati oraz kielecki zespół The Jazzgot.

Na festynie nie mogło też zabraknąć smakołyków. Był obowiązkowy grill, wata cukrowa, lody oraz napoje, w tym saturator Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Po tak świetnej zabawie pozostaje tylko przeczekać wakacje i pojawić się ponownie na Pogorzałym, tym razem na festynie Święto Pieczonego Ziemniaka.

Jednak niech wakacje ciągną się jak najdłużej i będą udane! Tego życzymy wszystkim!

Festyn Wystrzałowe Pogorzałe zorganizowali wspólnie Szkoła Podstawowa nr 9, Stowarzyszenie Nasze Pogorzałe oraz Rada Osiedla Pogorzałe wraz z partnerami i sponsorami.

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to