Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podczas kolejnego, już 44., koncertu charytatywnego pt. „Lata 20., lata 30. – kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem” Fundacja Daj Szansę wraz z wykonawcami przeniosła widzów w lata międzywojenne. Publiczność mogła posłuchać hitów, które znamy ze starych filmów i nagrań.

I tym razem młodzież, która wystąpiła na scenie, zachwyciła publiczność nie tylko wyborem repertuaru, ale i wykonaniem. Każdy, kto zjawił się na koncercie na pewno poczuł się tak, jak nasi rodacy blisko sto lat temu.

I tym razem wręczono wyróżnienia honorowe Złote Serce oraz Certyfikaty Przynależności do Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę” dla Darczyńców wspierających działania fundacji.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

W trakcie kwesty podczas koncertu zebrano 2400 zł, a pieniądze zasilą fundusz stypendialny fundacji.

Zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka złożył na ręce prezes fundacji Joanny Wężyk bukiet kwiatów z gratulacjami za dotychczasowa działalność.

W koncercie „Lata 20., lata 30. – kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem” wystąpili:

  • Katarzyna Borek, Dominika Bracka, Kajetan Górlicki, Oliwia Kasińska, Julia Kulińska, Jan Markowski, Żaneta Okła, Kacper Palkowski, Martyna Pawłowska, Maja Skórska, Emilia Szczygieł, Gabriela Wrona, Aleksandra Zagórska – śpiew
  • Kinga Białek – flet
  • Julia Sokołowska – gitara
  • Maria Walczak – skrzypce
  • Dominik Żak – akordeon
  • Julia Kulińska i Jakub Busiek – taniec

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here