Z Fundacją „Daj Szansę” rozliczysz PIT za darmo

1403

Fundacja „Daj Szansę”, tak jak w latach poprzednich, zupełnie gratis rozliczy PIT tym osobom, które zechcą przekazać 1% podatku na rzecz fundacji.

Pieniądze z 1% podatku zasilą konto fundacji i zostaną przeznaczone na stypendia dla skarżyskich dzieci i młodzieży. – Zapraszam do skorzystania z proponowanego przez naszą fundację rozliczenia PIT. W ubiegłym roku pozyskaliśmy z odpisu 1% ponad 22 tys. zł. Te pieniądze w całości trafiają do zdolnej młodzieży, którą wspieramy w rozwoju ich talentów naukowych, artystycznych i sportowych. Będziemy wdzięczni jeśli i w tym roku zechcą Państwo w swoich rocznych zeznaniach podatkowych uwzględnić naszą fundację – mówi prezes fundacji Joanna Wężyk.

Aby rozliczyć PIT za 2017 rok wystarczy zgłosić się do siedziby Fundacji „Daj Szansę”, ul. Konarskiego 20 w Skarżysku-Kamiennej do pokoju 104. Takiego rozliczenia dokonuje skarbnik Fundacji Hanka Susz.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Natomiast osoby, które chcą samodzielnie rozliczyć swój PIT, a jednocześnie przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji „Daj Szansę”, mogą to zrobić za pośrednictwem darmowego programu on-line dostępnego na stronie internetowej fundacji www.daj-szanse.eu.

W rozliczeniach na rzecz fundacji należy wpisać KRS 0000015435.

fundacja daj szanse 1 procent podatkufundacja daj szanse 1 procent podatku