Fundacja „Daj Szansę” wręczyła stypendia uzdolnionej młodzieży

999
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Jak co roku od dwudziestu lat Fundacja „Daj Szanse” wręczyła stypendia dla uzdolnionej młodzieży mieszkającej lub uczącej się w powiecie skarżyskim.

W tym roku szkolnym Fundacja „Daj Szansę” ufundowała stypendia w dwóch programach:

  • naukowo-socjalne w ramach XV edycji Programu Stypendialnego „Żaczek”
  • artystyczne w ramach Programu Stypendiów artystycznych

Stypendyści to osoby, które mają wysoką średnią ocen w szkole, osiągają sukcesy w swoich dziedzinach, a do tego wykazują się nienaganną postawą osobistą i zaangażowaniem społecznym.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Prezes fundacji Joanna Wężyk dziękował wszystkim darczyńcom fundacji, w tym Leszkowi Wojteczkowi, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji, samorządowcom wspierającym fundację, a także pozostałym dobrodziejom, w tym osobom, które przekazują na rzecz fundacji 1% podatku.

W tym roku mija 20 lat od powołania Fundacji „Daj Szansę”. Niestety, ograniczenia z powodu obecności koronawirusa uniemożliwiły przeprowadzenie kilku inicjatyw. Nie odbył się żaden koncert, który zawsze połączony był z kwestą na rzecz fundacji. Jak dodała Joanna Wężyk, plany będą zrealizowane w przyszłym roku, jak tylko sytuacja pozwoli.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here