REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Jarmark bożonarodzeniowy to coroczna tradycja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Towarzyszyć mu będzie pchli targ, który w grudniu odbędzie się dwa razy.

Jak co roku w grudniu Skarżyskie MCK zaprasza na jarmark świąteczny. I tym razem będzie to wspaniała okazja, aby zakupić nie tylko piękne, ale też wykonane przez naszych lokalnych rękodzielników i artystów ozdoby związane ze świętami Bożego Narodzenia.

W ofercie będą choinki, bombki, stroiki, figurki, kartki świąteczne oraz mnóstwo innych ozdób, która na pewno umilą świąteczno-noworoczny czas.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Jarmark bożonarodzeniowy 2022 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2022 roku w godz. 10.00–18.00.

Ze względu na jarmark również organizowany w MCK pchli targ odbędzie się w grudniu dwa razy. Najpierw w swoim standardowym terminie, w pierwszą niedzielę miesiąca, czyli 4 grudnia 2022 roku (w godz. 10.00–15.00), a potem jednocześnie z jarmarkiem.

Organizatorzy zachęcają sprzedających do udziału. Informacji udziela Katarzyna Tambor pod nr. tel. 606 535 505 lub przez e-mail: ka.tam@mck.skarzysko.pl.

Dla kupujących wstęp jest wolny.

Zapraszamy!

jarmark boże narodzenie świętokrzyskie 2022
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na jarmark bożonarodzeniowy 2022

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to