Katarzyna Metzger
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Fit Matka Wariatka, popularna blogerka fitness, wpłaciła na zbiórkę mieszkanki Skarżyska-Kamiennej Katarzyny Metzger, 10 tysięcy złotych. To więcej, niż było na niej wszystkich pieniędzy do tej pory. To znacznie przybliża niepełnosprawną skarżyszczankę do zakupu dostawki do wózka inwalidzkiego.

Katarzyna Metzger to dobrze znana osoba wielu mieszkańcom naszego miasta. Mimo niepełnosprawności stara się być aktywna. Udziela się przy licznych inicjatywach, a jej pasją jest pisanie, szczególnie wierszy.

Kasia porusza się na wózku od lat. Do niepełnosprawności swoje dołożył nieostrożny kierowca, który potrącił ją samochodem. Marzeniem Kasi było mieć lekki wózek inwalidzki z dostawką, który ułatwi jej poruszanie się i ograniczy potrzebę pomocy ze strony innych. Dzięki ofiarności wielu osób to marzenie się ziściło całkiem niedawno. Ale częściowo…

Katarzyna Metzger ma już upragniony wózek i dziękuje za wsparcie

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na dostawkę, czyli dodatkowym napęd już Kasi nie starczyło. Takie urządzenie, które ułatwia jazdę, jest droższe od samego wózka. Zbiórka trwała więc dalej. I w poniedziałkowy wieczór stał się „cud”, jak określiła to, co się stało, Katarzyna Metzger.

Na zbiórkę jednorazowo 10 tysięcy złotych wpłaciła blogerka fitness Fit Matka Wariatka. Pod tym pseudonimem kryje się Joanna Kajstura z Pszczyny.

Kasia Metzger umieściła komentarz pod jednym postów na fanpage’u blogerki na Facebooku z prośbą o wsparcie.

– Napisałam komentarz, bo obserwuję i czytam bloga Fit Matka Wariatka. Bardziej liczyłam na to, że przeczyta to ktoś z czytelników bloga. I że może raczej przekaże mi 1% podatku, niż dokona wpłaty. Aż tu nagle przyszło powiadomienie mailowe o wpłacie i przecierałam oczy ze zdumienia. Myślałam, że to może pomyłka. Ale wszystko okazało się realne. Najwidoczniej cuda się zdarzają. Bardzo jestem wdzięczna za tę wpłatę i jeszcze za nią specjalnie i osobiście podziękuje – powiedziała nam na gorąco Kasia.

Wiem, że dla Ciebie to żadna informacja, ale dla mnie to kolejny krok do przodu i chyba jeden z poważniejszych, jakie…

Opublikowany przez Fit Matką Wariatką Poniedziałek, 15 lutego 2021

 

 

 

Teraz Katarzynie Metzger do pełni szczęścia brakuje nieco ponad dwa tysiące. Przystawka do wózka, która kosztuje 24 tysiące złotych, już jest do odbioru w sklepie. Zakup będzie wsparty dotacją, wiec nie potrzeba już aż tak dużej kwoty, jaka została ustawiona w zbiórce.

– W poniedziałek brakowało mi jeszcze ok. 12,7 tysiąca, teraz już tylko ok. 2700. Przystawka już na mnie czeka w sklepie. Mam nadzieję, że już niedługo uda się zebrać całą kwotę i będę mieć to, o czym marzyłam od lat. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wsparli – dodaje Kasia.

Jeśli ktoś z Państwa zechce przybliżyć Katarzynę Metzger do spełnienia jej marzenia, oto link do zbiórki: 

metzg