Katarzyna Żak wystąpi w Miejskim Centrum Kultury podczas Skarżyskich Dni Seniora

1803
Katarzyna Żak w MCK
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Koncert Katarzyny Żak w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się z okazji Skarżyskich Dni Seniora, które przypadają w październiku. Wstęp na koncert jest darmowy!

Katarzyna Żak zaśpiewa dla skarżyskiej publiczności w październiku 2018 roku, a okazją będą Skarżyskie Dni Seniora. Artystka całkiem niedawno wystąpiła już w MCK, na 70-lecie skarżyskiej biblioteki publicznej. Publiczności tamten występ bardzo się spodobał i teraz na pewno będzie podobnie.

Koncert Katarzyny Żak wraz z zespołem w repertuarze „Bardzo śmieszne piosenki” odbędzie się 19 października 2018 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej MCK.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejscówki, której można dokonać pod numerami 41 25 31 482 wew. 108 lub 500 199 710.

UWAGA! Wejściówki już się rozeszły!

Katarzyna Żak to wokalistka oraz aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Popularność zyskała dzięki rolom w serialach takich jak „Miodowe lata”, „Całkiem nowe lata miodowe” czy „Ranczo”. W 1986 r. ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. W 2009 r. wzięła udział w piątej edycji programu rozrywkowego „Jak oni śpiewają”. Prywatnie jest żoną aktora Cezarego Żaka.

Zapraszamy!

katarzyna zak koncert mck skarzysko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here