Będzie kółko na Rejowie dla Olivera Stachury! Aktywnie pomagamy choremu chłopcu ze Skarżyska

1887
Oliver Stachura
Oliver Stachura; fot. archiwum prywatne
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Już wkrótce kolejna inicjatywa na rzecz Olivera Stachury, 9-letniego chłopca ze Skarżyska-Kamiennej, który walczy z nowotworem. On walczy z całych sił, a my mamy okazję pokazać, że jesteśmy z nim.

Jeszcze mamy w pamięci zeszłoroczne kółko na Rejowie dla Jasia Czarnoty, a już w najbliższą sobotę znów spotkamy się na Rejowie, aby aktywnie pomóc innemu chłopu z naszego miasta.

Fantastyczne „Charytatywne kółko dla Jaśka” – tak Skarżysko pomaga Jasiowi Czarnocie

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Tym razem będzie to wydarzenie charytatywne na rzecz Olivera Stachury. W organizmie tego 9-letniego chłopca ze Skarżyska zagnieździł się złośliwy nowotwór. Czeka go kosztowne leczenie i dlatego każda forma pomocy się liczy.

Fala pomocy już ruszyła. Chłopcu można pomagać przez zbiórkę internetową oraz poprzez licytacje na Facebooku. Pisaliśmy o Olim i pomocy dla niego tutaj:

Jego życie wisi na włosku. Ruszyła fala pomocy dla chorego na nowotwór Olivera Stachury ze Skarżyska-Kamiennej

 

Podczas sobotniego kołka na Rejowie chłopca będzie można wesprzeć, wrzucając pieniądze do puszki. Zabierzmy więc ze sobą wygodny sportowy strój i jakieś banknoty, małe lub duże. Pogoda w Skarżysku tego dnia ma być niemal idealna do aktywności na świeżym powietrzu.

Kółko dla Oliego już się odbyło. Kliknij i zobacz zdjęcia:

Kółko dla Olivera Stachury: Skarżysko pomaga aktywnie choremu chłopcu

Pomoc dla Olivera trwa. Zobacz też:

Aktywne kółko dla Olivera Stachury odbędzie się w sobotę, 16 października 2021 roku, w godz. 14.00–16.00 wokół zalewu Rejów. Sposób okrążenia zalewu ani liczba okrążeń nie mają znaczenia. Można to zrobić marszem, biegiem, na rowerze, na hulajnodze itd. Liczy się to, aby pomóc Oliverowi i jednocześnie pokazać jemu i jego bliskim, że nie są sami w ciężkich chwilach.

Na kółko dla Oliego zapraszają organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, Stowarzyszenie Skarżysko Biega oraz Akademia Holistyczna.

Zapraszamy!