Koszulka Roberta Lewandowskiego na licytację dla Jasia Czarnoty; fot. Talent Warszawa/Facebook
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Koszulka Roberta Lewandowskiego to jeden z wielu przedmiotów, jakie pojawiły się na internetowych licytacjach dla Jasia Czarnoty. Zdobył ją mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej, oferując bardzo dużą kwotę.

Na Facebooku trwają licytacje na rzecz Jasia Czarnoty, czterolatka cierpiącego na nowotwór jamy brzusznej – neuroblastomę. Licytowane są rozmaite przedmioty, a jednym z nich był trykot Bayernu Monachium z nr 9, czyli należący do Roberta Lewandowskiego. Koszulkę z autografem polskiego napastnika wystawił na aukcję klub Talent Warszawa.

Licytacja trwała do ostatniego gwizdka niedzielnego finału Ligi Mistrzów z udziałem „Lewego”. Do tego momentu najwyższą kwotę – 2600 złotych – zaoferował mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej Damian Sypek i to on stał się jej nowym właścicielem.

FC Bayern München wygrywa Ligę Mistrzów w sezonie 2019/20. Robert Lewandowski królem strzelców!

Gratulujemy również…

Opublikowany przez Talent Warszawa Niedziela, 23 sierpnia 2020

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

Kwota zasili teraz konto Jasia Czarnoty, którego leczenie jest bardzo kosztowne. Trwa właśnie pierwszy jego etap, a potem będą kolejne. Wstępne szacunki mówią o tym, że potrzebne może być nawet ponad milion złotych.

Zbiórki na pokrycie kosztów leczenia Jasia prowadzone są w internecie. Ciocia chłopca, Karolina Czarnota, uruchomiła na Facebooku grupę, gdzie można wystawiać i licytować rozmaite przedmioty. Jak do tej pory najdroższym fantem okazała się koszulka innego polskiego piłkarza – Kamila Glika, która „poszła” za 4999 złotych.

Zbiórka internetowa na rzecz Jasia Czarnoty:– Wszyscy mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli. Pierwszy raz spotykam się z tak dużą skalą chęci pomocy. Prowadzenie grupy nie jest łatwe, ale już doszłam do wprawy, pomaga mi mąż, i będziemy działać, dopóki będzie potrzeba – mówi Karolina Czarnota.

Link do grupy z licytacjami dla Jasia Czarnoty:

https://www.facebook.com/groups/994673337638776

Jaś Czarnota ma cztery latka. Jest synem skarżyszczanina Mariusza Czarnoty. W czerwcu wykryto u niego neuroblastomę, nowotwór jamy brzusznej w zaawansowanym stanie. Lekarze nie byli optymistami, ale rozpoczęło się leczenie chłopca.

Więcej o Jasiu Czarnocie napisaliśmy tutaj:

Jaś Czarnota – syn skarżyszczanina potrzebuje ogromnych pieniędzy na leczenie

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to