Marzena Okła-Drewnowicz dziękuje wyborcom za głosy

1169
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Marzena Okła-Drewnowicz podziękowała swoim wyborcom za głosy, które pozwoliły jej po raz czwarty dostać się do Sejmu RP.

Marzena Okła-Drewnowicz została wybrana do parlamentu na swoją czwartą kadencję. Zdobyła 15 532 głosy, co jest drugim wynikiem na liście Koalicji Obywatelskiej, za Bartłomiejem Sienkiewiczem. Posłanka przyznała, że zaskoczył ją tak dobry wynik.

– Dziękuję, że po raz kolejny, po raz czwarty, otrzymałam możliwość zasiadania w sejmie. Nie sztuką jest wygrywać wybory z pierwszego miejsca, ale sztuką jest wygrywać je z odleglejszego miejsca. Zaskoczona jestem tym, że z trzeciego miejsca udało mi się zrobić drugi wynik. Cieszy mnie ten wynik i to, że wygrałam w domu, czyli w Skarżysku – mówiła posłanka, stojąc na tle billboardu wyborczego, na którym znalazł się dopisek „DZIĘKUJĘ”.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Parlamentarzystka zapowiedziała rzetelną pracę na rzecz kraju i regionu, w tym kontynuację rozpoczętych działań.

– To nie jest mój mandat, to mandat wszystkich, którzy na mnie głosowali. Każdego dnia będę pracować ze wszystkich sił, ze swoją całą wiedzą, kompetencjami i sercem, aby po czterech latach wyborcy powiedzieli, że to był dobrze oddany głos. W parlamencie chce dalej pracować nad ustawami związanymi z polityką senioralną, natomiast w regionie zajmować się sprawami poszczególnych miast i gmin, rozwiązywać problemy, z którymi zwrócą się do mnie mieszkańcy lub samorządowcy. Będę pilnowała każdej sprawy. To będzie ciekawa kadencja, kolorowa i będzie dużym wyzwaniem – zapowiedziała.

Marzena Okła-Drewnowicz zapowiedziała kontynuację działań na rzecz rodzinnego miasta i okolic, w tym na rzecz bardzo ważnych inwestycji:

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to