Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Już w najbliższy piątek odbędzie się wyjątkowa edycja Kółka na Rejowie – okazją będą nadchodzące mikołajki. Zapraszamy na Rejów do aktywnego i miłego spędzenia czasu. I znów wszystko odbędzie się po zmroku.

Mikołajkowe Kółko na Rejowie już się odbyło. Zobacz relację z imprezy:

Mikołajkowe Kółko na Rejowie – aktywny wieczór z ogniskiem i podarkami

 

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kółko na Rejowie to inicjatywa stowarzyszenia „Skarżysko biega” oraz ośrodka wypoczynkowego Rejów i znajdującej się tam restauracji Myśliwskiej. Pierwsze Kółko na Rejowie odbyło się z okazji Narodowego Święta Niepodległości, potem było premierowe kółko w ciemnościach, a wszystko zainspirowane jest imprezą charytatywną dla Jasia Czarnoty.

Tym razem również zapraszamy do biegania po ciemku. Oczywiście, najlepiej mieć ze sobą źródło światła, jeśli chce się pokonać pełne kółko wokół zalewu Rejów.

Organizatorzy zachęcają do biegania, spacerowania czy jazdy na rowerze. Nie ma określonego dystansu – to zależy od uczestników.

Nie ma też wspólnego startu, a to ze względu na obostrzenia. Impreza potrwa od 16.00 do 20.00 w piątek 4 grudnia 2020 roku.

Organizatorzy zapraszają po pokonaniu kółka na gratisową gorącą herbatę oraz do ogrzania się przy ognisku. Pierwszych 60 dzieci otrzyma kiełbaskę, napój oraz słodki upominek ufundowane przez starostwo powiatowe.

Kiełbaska do upieczenia przy ognisku będzie do nabycia na miejscu.

Zapraszamy!