MIR znów w pierwszym składzie. Jubileuszowy koncert z niespodzianką odbył się w Semaforze

1286
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zespół MIR ze Skarżyska-Kamiennej wystąpił w swoim rodzinnym mieście. Okazją był jubileusz wydania pierwszej płyty. Koncert zagrali tam, gdzie i swój pierwszy. No do kompletu był jeszcze pierwszy skład.

Okazją do sobotniego koncertu była jubileusz 20 lat od wydania pierwszej płyty pt. „MIR”. Tak, to już tyle lat od płytowego debiutu kapeli. W setliście były więc też utwory z tej właśnie płyty.

Było więcej związków z „jedynką”. Zespół kierowany przez Tomasza Juchniewicza właśnie w semaforze zagrał swój pierwszy koncert.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Przed koncertem na Facebooku Semafora zapowiadano niespodziankę, potem ze sceny Tomasz Juchniewicz zdementował to, ale niespodzianka i tak była. Pewnie i dla samego zespołu również.

Na jeden utwór na scenę weszli członkowie pierwszego składu. Dziś MIR tworzy czworo muzyków, ale zespół zaczynał i przez wiele lat występował jako trio. Oprócz lidera tworzyli go na starcie jeszcze Igor Jakubowski na perkusji i Norbert Janikowski na basie.

I to właśnie oni dołączyli do Tomasza Juchniewicza na scenie, co spotkało się z aplauzem publiki.

Podobały się oczywiście wszystkie zagrane kawałki, ale to akurat w przypadku MIR-u nie dziwi. Zespół wytrwale dąży obraną przez siebie ścieżką muzyczną, a, jak się okazuje, po drodze z nim jest też wielu fanom.

Aktualny skład zespołu MIR to:

  • Monika Majewska – klawisze
  • Marcin Fortuna – perkusja
  • Radosław Herman – bas
  • Tomasz Juchniewicz – gitara, śpiew

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to