Natura natury – w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku mamy kolejną wystawę

1018
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

„Natura natury” to tytuł najnowszej wystawy, jaką można oglądać w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Obrazy i kolaże to dzieła członków Skarżyskiego Klubu Twórców SKART.

Po niedawnej wystawie twórczości Magdaleny Chmielewskiej i Haliny Skrzeczyny, tym razem do tego duetu dołączyły kolejne osoby i zaprezentowały swój dorobek.

Na wystawie „Natura natury” swoje dzieła prezentują więc: Anita Buła, Magdalena Chmielewska, Grażyna Gajewska, Mateusz Gil i Halina Skrzeczyna.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Tradycyjnie, wystawa rozpoczęła się wernisażem, a wystawę otworzyły dyrektor MCK Grażyna Majewska i opiekunka SKART-u Katarzyna Piwnik.

Obrazy i kolaże tej wystawy przybliżają piękno i złożoność natury. – Jest to natura, w której każdy z nas znajdzie miejsce dla siebie, dla swoich potrzeb, dla doświadczania życia w zgodzie z naturą, bez której nie istniałoby żadne życie na naszej planecie – tak czytamy w opisie wystawy autorstwa Bartłomieja Jarmolińskiego, który tymi słowami zwrócił się też do uczestników wernisażu.

Wystawę „Natura natury” będzie można oglądać do 28 marca 2022 roku. Wstęp jest wolny. Wystawa jest czynna w godzinach otwarcia MCK.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here