Obwodnica Skarżyska jeszcze wcześniej. Znamy datę otwarcia

2747
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Obwodnica Skarżyska-Kamiennej jest już prawie gotowa do oddania do użytku i na przyjęcie kierowców. Drogowcy wykonują ostanie prace porządkowe i już wiemy, kiedy kierowcy będą mogli pojechać tym odcinkiem ekspresowej siódemki.

Otwarcie obwodnicy Skarżyska-Kamiennej. Zobacz relację i zdjęcia:

Obwodnica Skarżyska otwarta – świąteczny prezent od drogowców dla kierowców

Otwarcie obwodnicy Skarżyska-Kamiennej dla ruchu samochodowego nastąpi w środę 18 grudnia o godz. 14.00. Wcześniej było zapowiadane na czwartek.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Wykonawca i inwestor apelują do kierowców o cierpliwość w momencie zmiany organizacji ruchu i przełożenia go na drogę ekspresową. Policja będzie wtedy wstrzymywać ruch, aby można było dokonać zmian.

Tego dnia obwodnica Skarżyska zostanie udostępniona dla kierowców. Otwarty zostanie również Węzeł Zachód u wylotu al. Piłsudskiego. Drugi z budowanych węzłów, osławiony Węzeł Północ, będzie nadal w budowie.

Oddanie do użytku obwodnicy Skarzyska-Kamiennej dla kierowców nie oznacza oczywiście końca prac. Te będą trwać nadal, a drogowcy mają czas na ich zakończenie do końca maja 2020 roku.

Zobacz zdjęcia okolic Węzła Zachód na obwodnicy Skarżyska sprzed kilku dni:

Obwodnica Skarżyska jeszcze przed świętami? Będzie prezent od drogowców?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here