REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Na obwodnicy Skarżyska-Kamiennej montowane są dodatkowe ekrany akustyczne. Wymieniane są też już istniejące, które uległy zniszczeniu.

Ekrany akustyczne są montowane i wymieniane w okolicy wiaduktu biegnącego w ciągu ulicy Ponurego.

Po stronie wschodniej montowane są nowe ekrany, które będą tłumić hałas, a jednocześnie będą stanowić barierę uniemożliwiającą dostęp do jezdni.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Po stronie zachodniej również montowane są dodatkowe ekrany akustyczne, a także wymieniane stare, które już uległy zniszczeniu. Były to ekrany montowane jeszcze w trakcie budowy węzła nad Drogą Krajową 42.

– Montaż nowych i wymiana starych ekranów to wynik audytu przeprowadzonego na obwodnicy Skarżyska-Kamiennej. Mieliśmy też interwencje od mieszkańców. Była tam luka, a teraz ekrany będą separować od ruchu pieszego, a jednocześnie wpłyną na redukcję hałasu. Przeprowadzamy też naprawę starych ekranów – mówi Małgorzata Pawelec-Buras, rzecznik prasowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Kielce.

Prace te to już ostatnie działania na obwodnicy Skarżyska-Kamiennej, która została oddana do użytku w grudniu 2019 roku.

Obwodnica Skarżyska otwarta – świąteczny prezent od drogowców dla kierowców

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to