pARTyzant znów zagra w Skarżysku

1674
pARTyzant - klub CBArt - 2016
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

pARTyzant, czyli rodzinny duet ojca Krzysztofa Toczko i jego syna Mikołaja ponownie wystąpi w Skarżysku. Tym razem ich koncert będzie nieco inny niż zwykle.

Krzysztof i Mikołaj Toczkowie w naszym mieście występowali wielokrotnie. Są nie tylko dobrze znani, ale też i lubiani. Mają swoich wiernych fanów. Grywają zazwyczaj w klubie CBArt (tym razem również), ale popis instrumentalnej wirtuozerii dawali też w innych miejscach, jak choćby w szkole muzycznej, gdzie grali charytatywnie dla Kai i Kacpra Pisarków.

Najbliższy koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej po kraju. Będzie się jednak nieco inny niż zwykle. – Damy koncert w bardziej wirtuozerskiej odsłonie, o delikatniejszym brzmieniu. Zamiast perkusji będą personalia, czyli na przykład cajon i inne instrumenty. Dla miłośników mocnych kawałków też jednak się coś znajdzie – zapowiada Mikołaj Toczko.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Koncert duetu pARTyzant odbędzie się 13 września 2018 r. (czwartek) o godz. 20.00 w klubie CBArt przy ul. Kościuszki 38. Bilety w cenie 15 i 20 zł do nabycia przed koncertem.

Krzysztof Toczko – początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie Dżem, a w latach 1991–94 stale jej towarzyszył, grając na akordeonie, harmonijce ustnej i gitarze. Muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu i współpracuje z zespołem do dziś. Gitarzysta do perfekcji opanował trudną i widowiskową technikę tappingu oburęcznego, która umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie.

Mikołaj Toczko – niejako siłą rzeczy z muzyką związany jest od małego. Mimo młodego wieku występował m.in. u boku takich artystów jak Maryla Rodowicz, Jurek Styczyński (Dżem), Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty, Vintage), Marek Modrzejewski (Zdrowa Woda, Indivi-duo) czy Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy).

Obaj muzycy, ojciec i syn, na scenie świetnie się uzupełniają. Sami świetnie się przy tym bawią, a dobry kontakt z publicznością sprawia, że równie świetnie bawi się publika.

Zapraszamy!

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to