Skarżyszczanie bawili się na Pikniku Europejskim

1733
Piknik Europejski
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Piknik Europejski był jedną z atrakcji dla mieszkańców w ramach Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego Skarżysko-Kamienna 2016.

Drugiego dnia forum jego organizatorzy przygotowali atrakcje dla mieszkańców. W Miejskim Centrum Kultury odbył się Piknik Europejski. Rozpoczął się projekcją filmu „Akademia strat-upu”.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W części rozrywkowej wystąpił skarżyski kabaret Weźrzesz, a wieczorem na scenie MCK pojawiła się Yaga Kowalik, zwana polską Edith Piaf.

Mnóstwo atrakcji czekało na dzieci. W patio MCK mogli pobawić się m.in. przy stoisku Centrum Nauki Leonardo da Vinci z Podzamcza koło Chęcin. Dzieci mogły korzystać z mikroskopu, poznać wewnętrzna budowę ciała ludzkiego czy bawić się edukacyjnymi klockami.

Na stoisku szkoły językowej Global Village dzieci bawiły się, jednocześnie ucząc się języka angielskiego. Atrakcje przygotowali też animatorzy z MCK oraz firma Zabawy bez mamy. Dzieci miały do dyspozycji dmuchańce, a na koniec dnia każde otrzymało watę cukrową.

piknik-europejski-002piknik-europejski-004piknik-europejski-005piknik-europejski-006piknik-europejski-007piknik-europejski-008piknik-europejski-009piknik-europejski-001piknik-europejski-010piknik-europejski-011piknik-europejski-015piknik-europejski-014piknik-europejski-013piknik-europejski-023piknik-europejski-016piknik-europejski-017piknik-europejski-018Piknik Europejskipiknik-europejski-020piknik-europejski-021piknik-europejski-022

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to