REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Marzena Okła-Drewnowicz, Beata Małecka-Libera, Rajmund Miller i Tomasz Siemoniak zapraszają na spotkanie pod hasłami „Polska Samorządna” i „Samorządne Świętokrzyskie”, które odbędzie się w Skarżysku.

Spotkanie z parlamentarzystami odbędzie się w środę, 18 kwietnia, o godz. 17.30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25. Z uczestnikami rozmawiać będą posłowie PO obecnie kadencji: Marzena Okła-Drewnowicz, Beata Małecka-Libera, Rajmund Miller i Tomasz Siemoniak.

Tak zachęca do udziału w spotkaniu Marzena Okła-Drewnowicz:

Przed nami najważniejsze wybory samorządowe w historii. Zadecydują, czy samorząd terytorialny w Polsce w ogóle przetrwa. Dziś stoimy przed alternatywą: albo Polska scentralizowana, w której o wszystkim decyduje się przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, albo Polska samorządna, gdzie obywatele sami decydują o swoich małych ojczyznach. Chcemy być z Wami i rozmawiać o najważniejszych aspektach naszych małych ojczyzn. Chcemy przedstawić Wam nasz program Polska Samorządna. Skonsultować go, posłuchać Waszych opinii, sugestii, porozmawiać o problemach, jakie dostrzegacie, i które koniecznie wspólnie musimy rozwiązać.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

platforma obywatelska po polska samorzadna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to