REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Rodzina, która straciła dobytek w pożarze oraz Szkoła Podstawowa nr 7, w której uczą się dzieci, dziękują wszystkim, którzy okazali wsparcie w tych trudnych chwilach i szybko pospieszyli z pomocą.

Kilka tygodni temu spłonęło mieszkanie, w którym mieszkała samotna matka z dwojgiem dzieci. Lokum nadaje się do kapitalnego remontu. Właśnie dzięki błyskawicznej reakcji wielu ludzi dobrej woli remont już trwa.

Za to właśnie dziękuje poszkodowana rodzina oraz Szkoła Podstawowa nr 7, w której uczy się dwoje dzieci.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Pomoc dla poszkodowanej trwa nadal. Wiele osób wpłaciło pieniądze, inne zaoferowały pomoc rzeczową, a wiele osób społecznie pracuje przy remontowaniu mieszkania.

Pomóc można nadal, na przykład dokonując wpłaty na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 lub na zrzutka.pl.

Rada Rodziców SP 7
Bank Spółdzielczy w Suchedniowie
34 8520 0007 3002 0018 6300 0001

Wszystkie wpłaty na bieżąco są ewidencjonowane i przekazywane rodzinie.

Brakuje jeszcze materiałów budowlanych oraz materiałów do wykończenia mieszkania (armatura, płytki, panele, itp.) Dużym wsparciem byłaby nieodpłatna porada radcy prawnego lub prawnika.

W spalonym mieszkaniu już trwa remont:

Ludzie dobrej woli pomagają pogorzelcom z Przydworcowego: Trwa remont mieszkania i zbiórki pieniędzy

 

Ukłon w stronę ludzi, dzięki którym ten świat da się lubić…

Z całego serca pragniemy podziękować w imieniu skarżyskich pogorzelców wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe, materialne i duchowe. Dziękujemy za to, że są ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. To dotkliwe wydarzenie pokazało nam, że obecność ludzi, ich dobre słowo i wsparcie jest bezcenne.

Serdeczne dziękujemy przede wszystkim wychowawcom: Pani Edycie Niziołek i Panu Rafałowi Sokołowskiemu, pozostałym nauczycielom, pracownikom, rodzicom i przedstawicielom Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 w Skarżysku-Kamiennej, którzy zainicjowali błyskawiczną akcję. Gorące podziękowania kierujemy również do władz miejskich i powiatowych, radnych z terenu gminy i powiatu, do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw, urzędów, lokalnych firm i zaprzyjaźnionych szkół. Dziękujemy Cichym Darczyńcom, którzy anonimowo wsparli rodzinę zarówno finansowo jak i rzeczowo.

Było mnóstwo ludzi dobrej woli, którzy wsparli inicjatywę, przekazując pieniądze bezpośrednio na konto Rady Rodziców oraz na konto utworzone na portalu zrzutka.pl.

Skala pomocy zaskoczyła nas wszystkich, dlatego niestety nie jesteśmy w stanie imiennie wymienić każdego. Doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jeżeli nie wymienimy imiennie żadnej osoby czy instytucji, ponieważ lepiej nie wymienić nikogo, niż pominąć chociażby jedną osobę.

Natomiast do każdego z Was przesyłamy ogromne słowa uznania. Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… Wtedy proste „DZIĘKUJĘ” zawiera wszystko, co chcemy powiedzieć

DZIĘKUJEMY, że nas nie zawiedliście!

Z podziękowaniem za wszystko….

Pogorzelcy Szkoła Podstawowa nr 7 w Skarżysku-Kamiennej

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, że ten świat Nie zginie nigdy dzięki nim…”