Krzysztof Berus; fot. Świętokrzyska Policja
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Rozpoczęła się zbiórki krwi dla Krzysztofa Berusa, dzielnicowego z policji w Suchedniowie. Funkcjonariusz walczy z chorobą i potrzebuje tego najcenniejszego z leków.

Krzysztof Berus służy w Komisariacie Policji w Suchedniowie już od ponad 23 lat. Od 15 lat jest dzielnicowym. W tym czasie zawsze niósł pomoc potrzebującym. Realizował swoje obowiązki, a przy tym nie pozostawiał nikogo w potrzebie. Podczas codziennej służby zawsze stawał na straży prawa i pomagał innym w życiowych problemach. Nigdy nie przeszedł obojętnie obok potrzebujących pomocy.

Suchedniowski funkcjonariusz zachorował nagle i sam prosi o pomoc. Przebywa w szpitalu i pilnie potrzebuje krwi. Jego koledzy i bliscy apelują o jej oddawanie.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Krew o dowolnej grupie można oddawać we wszystkich oddziałach krwiodawstwa i krwiolecznictwa z dopiskiem „Dla Krzysztofa Berusa”.

Najbliżej Suchedniowa znajduje się Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Szpitalnej 1. Jest czynny w dni robocze w godz. 10.00–12.00. Telefon 41 252 45 21.

Uwaga! Oddział będzie zamknięty 23 i 27 grudnia 2022 roku.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to