Półmaraton Wtórpol
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W najbliższą sobotę odbędzie się szesnasta edycja imprezy. Tradycyjnie, oprócz setek biegaczy, na Rejowie pojawią się polscy sportowcy – medaliści igrzysk olimpijskich.

Wydarzenie już się odbyło. Zobacz fotorelację: http://proskarzysko.pl/polmaraton-wtorpol-2016/

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Organizatorzy biegu co roku usilnie zabiegają, aby na półmaratonie pojawili się wybitni polscy sportowcy. Regularnym gościem w Skarżysku jest Jacek Wszoła, mistrz i wicemistrz olimpijski oraz były rekordzista świata.

W tym roku będą towarzyszyć mu wioślarki Agnieszka Kobus i Joanna Leszczyńska, brązowe medalistki z Rio w czwórce podwójnej.

Mieszkańców Skarżyska zapraszamy nie tylko na spotkanie z gwiazdami sportu, ale przede wszystkim do udziału w minipółmaratonie. To bieg na dystansie 2,1 km, który rozpocznie się o godz. 11.00. W tym biegu, w którym udział wziąć mogą wszyscy chętni, nie wynik jest najważniejszy, a dobra zabawa. Zapisać się można przed biegiem, od godz. 8.30 do 11.00.

Na uczestników biegu głównego tradycyjnie czekać będzie urozmaicona i wymagająca trasa o długości 21 kilometrów. Start o godz. 12.00. Udział jest bezpłatny.

Zapraszamy zatem w sobotę na Rejów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here