Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Pożar na ośrodku wypoczynkowym Rejów w Skarżysku-Kamiennej uszkodził budynek ośrodka i mieszącej się w nim restauracji Myśliwska.

W poniedziałek, 1 lutego 2021 roku, we wczesnych godzinach wieczornych w budynku Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji „Rejów”, wybuchł pożar. Ogień pojawił się w dolnej kondygnacji budynku.

W wyniku pożaru ucierpiały pomieszczenia gospodarcze, sala restauracyjna i sala bankietowa restauracji Myśliwska. Pomieszczenia noclegowe nie uległy zniszczeniu. W budynku swoją siedzibę miało też Biuro Podróży NH1.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

W ostatnim czasie wskutek obostrzeń pandemicznych restauracja i ośrodek nie mogły przyjmować klientów. Restauracja prowadziła sprzedaż na wynos i z dostawą.

Pożar gasiło kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym ochotniczej. W pożarze nikt nie ucierpiał. Wkrótce rozpocznie się badanie przyczyn wybuchu pożaru.

Ośrodek nad zalewem ma swoje początki jeszcze przed II wojną światową i jeszcze pzred nią uległ zniszczeniu wskutek powodzi. W obecnym kształcie ośrodek został wybudowany w czasach PRL-u. W latach 90. do restauracji dobudowano salę bankietową. Wcześniej restauracja na Rejowie nosiła nazwę Rusałka.

AKTUALIZACJA:
Pożar wybuchł w wyniku podpalenia. Sprawcą okazał się 13-letni mieszkaniec Skarżyska.

Pod poniższym linkiem więcej na ten temat, w tym nagranie z kamer, które zarejestrowały moment podpalenia ośrodka Rejów w Skarżysku.

Pożar na Rejowie w Skarżysku: To było podpalenie

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here