Praca w Kleen-Tex Polska. Firma zaprasza na spotkanie

3260
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na spotkanie dla osób poszukujących pracy zapraszają wspólnie firma Kleen-Tex z Suchedniowa oraz Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.

Firma Kleen-Tex poszukuje pracowników produkcji.

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • zdolności manualne
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
Andrzej Bętkowski – kandydat do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Wybory Samorządowe 2024
Tadeusz Sikora – kandydat do Rady Powiatu Skarżyskiego  – Wybory Samorządowe 2024

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze zgrzewarki
  • strzyżenie tkaniny
  • przygotowanie surowca
  • praca 3-zmianowa

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zarobi adekwatne do doświadczenia
  • system premiowy
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń

Spotkanie odbędzie się 27 lipca 2018 r. o godz. 13.00 w patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku.

Drugie spotkanie odbędzie się 22 sierpnia 2018 r. (środa) również w MCK.
Osoby, które nie mogą być na spotkaniu, a sa zainteresowane ofertą są proszone o wysłanie CV do firmy.

Zapraszamy.

Więcej na stronie firmy: https://www.kleen-tex.pl/o-nas/kariera/

Kleen-Tex to jeden z największych producentów mat na świecie. Firma powstała w 1967 roku w amerykańskim mieście LaGrange. Trzy lata później uruchomiono pierwszą produkcję wycieraczek na podłożu gumowym z możliwością prania, co dało początek ogólnoświatowemu sukcesowi firmy.

Dziś Kleen-Tex znaleźć można w 3 europejskich lokalizacjach: siedzibę w Kufstein (Austria), największą fabrykę swoich mat w Suchedniowie (Polska) oraz oddział w Bolton (Wielka Brytania). Ponadto firma posiada swoje oddziały w Japonii, Tajlandii, Południowej Afryce i Brazylii.

kleen tex praca