Anna Tchórzewska i Perły z Lamusa z pewnością ponownie zachwycą publiczność
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Skarżyski Uniwersytet Trzeciego Wieku tej jesieni rozpocznie dziesiąty rok akademicki. W kilka dni po oficjalnym rozpoczęciu roku, studenci i goście spotkają się, aby uczcić 10-lecie działalności.

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W programie wiele atrakcji, dzięki czemu uroczystość na pewno zapadnie w pamięci. O oprawę artystyczną zadba grupa Perły z Lamusa, która działa przy UTW. Nasi artyści na te okazję przygotują całkiem nowy program. – To będzie program bardzo muzyczny, bardzo energetyczny, ale też będzie i wzruszenie. Głównie piosenki, ale też i scenka autorstwa mojej 15-letniej wnuczki Alicji Wasilkowskiej. Zaśpiewamy m.in. „Baju baj” czy „Czego się boisz głupia”. Szykujemy też bombę, ale to już niespodzianka – mówi Anna Tchórzewska, liderka grupy.

Drugą grupą artystyczną będzie kielecki kabaret Czwarta Fala, który tak pisze o sobie:

Jesień 2009. Kielce. 3 kumpli postanawia założyć kabaret Czwarta Fala. Od tej pory nic nie jest takie jak dawniej. Setki występów, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki tysięcy zadowolonych widzów. Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. To młodość, energia i optymizm jakich dawno nie widziano. To wyraziste postaci, niesamowite pomysły , doskonały warsztat. To ci, wobec których nikt nie pozostaje obojętny… To Kabaret Czwarta Fala.

Podczas uroczystości zaprezentowany będzie kalendarz ze zdjęciami z niedawnej sesji fotograficznej „Lata dwudzieste, lata trzydzieste” oraz kronika uniwersytetu.

Uroczystość 10-lecia Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbędzie się 12 października 2018 r. (piątek) o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Skarżyski Uniwersytet Trzeciego Wieku 10-lecie – program:

17.00 – rozpoczęcie
17.15 – występ grupy artystycznej Perły z Lamusa
18.00 – prezentacja kroniki i kalendarza
18.15 – występ kabaretu Czwarta Fala
19.20 – zakończenie: lampka szampana, pamiątkowe zdjęcia, wpis do kroniki

Zapraszamy!

utw skarzysko 10 lecie