Społeczny Ogród Spotkań Na Polu u Kopra zaprasza

811
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Słyszeliście kiedyś o społecznych ogrodach? Jeśli chcecie zobaczyć, jak taki ogród funkcjonuje, to zapraszamy do Suchedniowa do nowopowstałego Ogrodu Spotkań!

Fundacja Ludzie z Natury ze Skarżyska-Kamiennej od października 2022 do czerwca 2023 roku organizowała spotkania związane z ekologiczną uprawą roślin oraz powtórnym wykorzystaniem surowców.

Warsztaty te prowadzone były przez Monikę Szulik, znaną wielu Wam z gospodarstwa permakulturowego Na Polu u Kopra w Suchedniowie. Uczestnicy wraz z ekspertką stworzyli przez ostatnie miesiące Ogród Spotkań, który jest otwarty w określone dni.

Ogród Spotkań jest wspaniałą alternatywą dla osób, które nie mają działki, a chciałyby uprawiać warzywa. Dodatkową wartością uczestnictwa w naszym projekcie jest zapoznanie się z innymi osobami, które również interesują się ekologią i uprawą roślin. Przez ostatnie dziesięć miesięcy udało się nam stworzyć wokół Ogrodu zgraną grupę mieszkańców zarówno z Suchedniowa jak i ze Skarżyska.Agata Klimek, członkini Fundacji Ludzie z Natury
REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Chcesz dowiedzieć się więcej? Chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego ludzieznatury@gmail.com.

Ogród spotkań jest projektem Fundacji Ludzie z Natury finansowanym w ramach programu Fundacji Orlen „Moje miejsce na Ziemi” V edycja.

Zdjęcia: Fundacja Ludzie z Natury

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to