Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Regaty Match Race, pokazy modeli pływających, minirejsy żaglówkami, wodny paintball – to tylko kilka z licznych atrakcji, jakie czekać będą na Rejowie podczas imprezy TSK Sailing – Pożegnanie lata z MPWiK.

Od ponad roku działa w Skarżysku Towarzystwo Żeglarskie „Sterna”. Efekty ich działań to m.in. Letnia Akademia Żeglarstwa dla dzieci oraz podobne szkolenia żeglarskie dla  dorosłych. Teraz Sterna, wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji oraz firmą Brav, zapraszają na imprezę, jakiej w Skarżysku jeszcze nie było.

Scarnet - zasięg Skarżysko-Kamienna

Głównym atrakcją będą pierwsze w historii oficjalne regaty żeglarskie o puchar Skarżyska, w których udział wezmą  udział cztery reprezentacje klubów żeglarskich z całej Polski. Wyścigi odbywać się będą w widowiskowym systemie Match Racing. Po regatach każdy chętny będzie miał możliwość udziału w minirejsie łodzią żaglową i zapoznania się z zasadami prowadzenia jachtu.

Pozostałe punkty programu TSK Sailing:

  • Pokaz ratownictwa wodnego
  • Pływanie na czas modeli sterowanych
  • Strefa małego pirata
  • Wodny paintball
  • Inauguracja programu „Łódka dla Skarżyska
  • Koncert zespołu Old Marinners

Impreza odbędzie się 16 września 2017 roku (sobota) na terenie Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji „Rejów”. Początek o godz. 11.30. Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here