„Z dziejów regionu i miasta” wysoko ocenionym czasopismem naukowym

1383
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

„Z dziejów regionu i miasta”, czyli rocznik Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział Skarżysko-Kamienna po raz kolejny otrzymał wysoki wskaźnik indeksacji w międzynarodowej bazie czasopism naukowych Index Copernicus International.

Na podstawie ankiety ewaluacyjnej oraz analizy wydań czasopisma z 2017 roku, eksperci Index Copernicus wyznaczyli wartość wskaźnika Index Copernicus Value (ICV) za rok 2017 na poziomie 43.64. To kolejny sukces i dobra wiadomość dla historyków ze Skarżyska i regionu.

Rocznik Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Skarżysku-Kamiennej „Z dziejów regionu i miasta” (ISSN: 2084-3771) jest jedynym w pełni naukowym czasopismem wydawanym w naszym mieście od początków jego istnienia.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Prezentacja najnowszego numeru rocznika, dziewiątego, miała miejsce podczas niedawnej sesji popularnonaukowej PTH pt. „Skarżyskie spotkania z historią 2018”.

Wcześniejsze numery roczników „Z dziejów regionu miasta” w formacie PDF są bezpłatnie dostępne na portalu ProSkarżysko pod tym linkiem: Z dziejów regionu i miasta. Wkrótce pojawi się tam również numer najnowszy.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to